evliyaoglu evden eve taşıma

Erdek Evden Eve Nakliyat

Erdek Evden Eve Nakliyat

Kurulmuş olduğu tarihten itibaren erdek evden eve nakliyat firması müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli, güvenilir, sigortalı, asansörlü nakliyat hizmeti en iyi şekilde verilmektedir. Ev, ofis ve her tür taşıma için profesyonel çalışma ekibi, son model araçlar ile hizmet vermektedir. Firmamız ile tanışıp iletişime geçildiğinde bire bir görüşmek üzere randevu verip nakliyat işlemleri yapmaktadır. İstenilen hizmet ne olursa olsun kalite firmamız her zaman aynıdır, firmamıza ulaşmış olduğunuz internet sitesi üzerinden yapılan memnuniyet yorumları okuyup gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Anlaşma şartları ve fiyat nakliyata göre belirlenmektedir,  fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra isteğe bağlı sigorta için eve ücretsiz gönderilen ekspertiz eşya yoğunluğuna ve eşya fiyatlandırması yaparak taşıma sigortası yapılır. Yapılan taşıma sigortasından bir gün sonra erdek evden eve nakliyat personellerimiz taşınma işlemini başlatmak için belirtilen saate evde olurlar. Nakliyat hızlı ve hasarsız gerçekleştirilmesi için nakliyat asansörü kullanan evliyaoğlu firmamız personel tecrübesi sayesinde hiçbir sorun yaşamadan istenilen gün içinde oturuma hazır şekilde eşyalar teslim edilir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlunakliyat resim

 

Erdek Evden Eve Nakliyat

  • Eşyaları özenle taşınmalı ve paketleme
  • Nakliyat istekleri eksiksiz şekilde gerçekleştirilir
  • Montaj eşyaya zarar verilmeden yapılması
  • Araç kaskosu, Çalışan personelin sigortasının olması
  • Nakliyat asansörü sistemi olması
  • Tecrübeli ekip, Bir gün içinde bir araçla bir nakliyat yapılması
  • Paketlemede titiz olunması, Paketleme malzemelerinin temiz olması

Firma olarak çalışma kadromuz ve profesyonel iş tecrübemiz sayesinde erdek evden eve nakliyat şirketi olarak hızla büyümemizi sağlamıştır. Çalışan personel tecrübesi sayesine istenilen iş teslimi süresinde montaj bitirilir. Bu çalışma disiplini sayesinde birçok müşteriler olumlu geri dönüş yapmışlardır. Nakliyat sırasında yaşanacak herhangi sorunda firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve eksik gördünüz yerleri bildirerek daha profesyonel çalışmamızı sağlayabilirsiniz. Sorunsuz paketlenen ve nakliyat asansör sistemi ile araca taşınan eşyalar, belirlenen adrese eşyaların kurulumun yapılması için yola çıkar. Mümkünse ev sahibi eşliğinde olması gereken nakliyat işlemleri çalışan personelin yönlendirilmesi ve hangi eşyanın nereye kurulacağının belirtilmesi gereklidir. Nakliyat ücreti firmayla anlaşmada geçen sürede ödenmelidir.

 

Balıkesir Ve İlçelerine Ev Taşıma Hizmetleri

Balıkesir ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetleri ile de siz müşterilerine şehiriçi şehirler arası ev, ofis taşıma ve parça eşya taşımacılık gibi işlerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sorunsuz taşımaktayız. Balıkesir evden eve nakliyat hizmetleri için BU BAĞLANTIYA tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 4 Average: 5]

Bir cevap yazın