evliyaoglu evden eve taşıma

Posof Evden Eve Nakliyat

Posof Evden Eve Nakliyat

Posof evden eve nakliyat firmamız kurulduğu günden beri kendisine hedef olarak belirlediği kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan firmamız taşımacılık konusunda müşteri memnuniyetini arttırarak hizmet garantisi vermektedir. Nakliyatçılık işini müşterilerin istediği şekilde planlayarak yöneten ve teknolojik aletleri kullanarak hizmet kalitesini arttıran taşımacılık yapmaktadır. Son model araçlar ve deneyimli personellerimiz ile evinizin toparlanma aşamasından itibaren nakliyatını gerçekleştirilmekteyiz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

tv altı paketleme

 

Posof Nakliyat

Bütün eşyaları en küçük parçasına varana kadar eşya sınıflandırması yaparak ambalaj yaparız. Evliyaoğlu firması olarak çalışma şeklimizi şöyle sıralayabiliriz.

  • Öncelikle eşyalarınızı havalı naylon, köpük, streç film gibi kaliteli malzemeler kullanarak paketliyoruz.
  • Profesyonel montaj personelimiz ile eşyanızı eskitmeden söküp yeni evinize takıyoruz.
  • Posof evden eve nakliyat eşyalarınızı indirip çıkartırken merdivenlerin dar olması ve eşyalarda hasar oluşturması gibi problemler size endişelendirmesin, modüler asansörlü sistemimiz ile 20 kata kadar taşımacılık hizmeti vermekteyiz
  • Ayrıca kaskolu ve sigortalı çalışma şeklimiz sayesinde sevkiyat sırasında eşyalarınıza istenmeden gelebilecek hasarlara karşı da rapor tutarak sigorta acentesine yönlendiriyoruz

Müşteri memnuniyetinin ve güvencesinin oldukça yüksek olduğu firma yorumlarımız bu işi en iyi şekilde yaptığımızın garantisidir. Ayrıca nakliyat firmalarının olmazsa olmazları arasındaki web sayfası hizmetimiz ile müşterilerimize en iyi şekilde bilgi vermekteyiz. Deneyimli personellerimiz ve insan ilişkilerine önem vererek çalışan ofis personelimiz sizlere bu konuda merak ettiğiniz her şeyi ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır.

 

salon koltuk paketleme

 

Bir Numaralı Posof Evden Eve Nakliyat

Posof evden eve nakliyat bir numaralı evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ücretten daha önce gelmektedir. Taşımacılık işinin ne kadar zor ve külfetli bir iş olduğunu bildiğimiz için müşterilerimize yıpratıcı fiyat seçenekleri sunmuyoruz. Ayrıca taksitlendirme imkânı sayesinde müşterilerimize ödeme kolaylıkları sunmaktayız. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek adına çalışma yapan firmamız, memnun kalmadığınız takdirde ücret iadesi yapmaktadır. Posof evden eve nakliyat evliyaoğlu firması olarak müşterilerimizin mağdur etmiyoruz en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Nakliyat işinizi sorunsuz şekilde gerçekleştireceğimizin garantisini veriyoruz.

Bir yanıt yazın