Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Parça eşya taşıma ya da evden eve nakliye hizmetlerinden daha ciddi bir işlem olan kurumsal taşımacılık hizmetleri, buna göre ciddi çalışma ve titiz bir planlama ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Kamu ya da özel sektörde hizmet veren çeşitli işletmeler için hayati önem arz eden taşınma işlemlerinde, farklı kişilerin eline geçmemesi gereken dosya ya da evrak gibi bilgi içeren yazılar bulunabilmektedir. Aynı zamanda bu bilgilere zarar verilmeden yeni adreslere taşınma gerekmekte ve dolayısı ile işinin ehli nakliyat firmalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Söz konusu olan durumlar için sektörde uzun seneler çalışmalarını yürütmekte olan Evliyaoğlu firmamız, işletmeler için kurumsal taşıma ayrıcalıklarından farklı olarak, asansörlü taşımacılık ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

kurumsal taşımacılık

 

Doğru Paketleme Güvenceli Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Ticari ve bir o kadarda marka itibarı nedeni ile oldukça hassas şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz kurumsal taşımacılık hizmetlerimizde, en fazla dikkat edilen noktaların başında da taşınacak olan eşyaların doğru şekilde paketlenmesi gelmektedir. Özellikle televizyon ya da internet sitelerinde nakliyat firmalarına yapılan şikayetlerin büyük bir bölümü, firmaların doğru şekilde eşyaları paketlenmemesi ve taşıma sırasında eşyalara zarar vermesi şeklinde görülmektedir. Bu durum için düzenli bir program listesine göre hareket eden kadromuz, ilk olarak kurumsal işletmelerdeki eşyaların toz ve lekelerini temizler ve sonrasında özel ambalaj malzemeleri ile ürünleri paketlemektedir. Taşınacak olan eşyaların bulunduğu yapıya göre şekil alan taşımacılık hizmetlerinde, eğer yapı yüksek katlı ise asansör cihazı kullanılır ve eşyalar, hasar görmeden kısa süre içerisinde araçlara yüklenerek, yeni adreslere ulaştırılır.

 

kurumsal taşımacılık

 

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti İle Montaj Seçeneği

Haber kanalları ya da radyo programlarında sıkça duyulan nakliye firması şikayetlerinde, nakliyat hizmetini sağlayan personellerin kaba ve bir o kadarda güvensiz oldukları dile getirilmektedir. Özellikle yeni yapılara çıkarılmış olan eşyaların dağınık ve kötü durumda bırakılarak, hizmetlerin sonlandığını müşteriler açıklamaktadır. Bu tür durumda müşterilerin emeğine özen göstererek kurumsal taşımacılık hizmetini sağlayan kadromuz, taşıma öncesi olduğu kadar, sonrası içinde düzenli hareket etmektedir. Özellikle firma ya da şirketlerde montaj işlemi ile yerine takılması gereken cihazların monte edilmesi ve diğer eşyalarında, müşteri isteğine göre yerlerine bırakılması mümkün hale getirilmektedir.

Kurumsal Depolama için Eşya Depolama sayfamıza bakın

Bir yanıt yazın