Sergi Taşımacılığı

Sergi Taşımacılığı

Gerçekleştireceğiniz sergilerden önce taşıma ve nakliye işlemlerinde profesyonel bir firma olan adreslerimizle anlaşmaları sağlayabilirsiniz. Böylece etkinliklerinizde kullanacağınız tüm sergi malzemelerinin özel paketleme seçenekleriyle taşınacağını görebilirsiniz. Bu konuda sizlere yüksek bir güveni sağlayan ve konforlu bir biçimde tüm hizmetlerden faydalanmanıza olanak verecek olan adreslerimizi bir an evvel ziyaret edebilirsiniz. Tarihi ve sanatsal eserlerin içerisinde bulunduğu parçaların da hazırlanmasıyla oluşturacağınız sergilerinizde hem stantlarınızı kurulum aşamasında, hem de sonrasında nakliye işlemlerine gereksinim duyabilirsiniz. Geniş taşıma ağımız sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursa olsun hazırlayacağınız sergi taşımacılığı hizmetlerimizle sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0850 840 9 336

 

Mükemmeli İsteyenlerin Adresi

Özel olarak kullandığımız ambalaj ürünleriyle ve kaliteli bir şekilde sunduğumuz sergi taşımacılığı hizmetlerimizle mükemmeli isteyenlerin adresi haline gelmekteyiz. Sanatsal objelerinizin özel bir şekilde planlanacak olan nakliye hizmetleri sayesinde dilediğiniz adreslere ulaştırılmasında profesyonelce yaklaşmaktayız. Sizler de her geçen gün daha yoğun bir ilgiyi gören sergi taşımacılığı hizmetleri sayesinde fuar, toplantı, konser ve çeşitli sergi faaliyetlerinde ön plana çıkacak olan hizmetlerimize hemen göz atabilirsiniz. Tüm gereksinimlerinizi karşılayacak ve çözüme kavuşturacak olan lojistik hizmetlerimizde tecrübeli elemanlarımızla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu konuda tüm belgelere sahip olan ve gerekli eğitimleri barındıran deneyimli şoförlerimiz ve yönetici kadromuzla tüm organizasyonlarınıza yeterli tecrübe sahip olduğumuzu işaret etmekteyiz. İhtiyaçlarınızı çözüme ulaştıracak olan araçlarımızı tahsis etmekte olup, tam veya yarım gün şeklinde taşımacılık hizmetlerini tüm sergi ve etkinlik alanlarınızda gerçekleştiriyoruz.

 

Profesyonel Sergi Taşımacılığı

Ülkemizde veya eşyalarınızın ulaştırılmasını istediğiniz diğer ülkelerde de sanat ve tarihi eserlerden oluşacak sergileriniz için taşımacılık hizmetlerini bu mesafelere ve ürünlerinizin çeşitliliğine göre en uygun fiyatları talep etmekteyiz. Faydalanacağınız ücretsiz ekspertiz hizmetleri ve en ucuz fiyatlarla sergi taşımacılığı hizmetlerinden faydalanabileceğiniz adreslerimize ulaşarak tüm taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Tam istediğiniz tarih ve saatte sergi kurulumlarınızı ve nakliyesini gerçekleştirecek olan personellerimiz ile hiç beklemeden harekete geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimizin ziyareti ile gerçekleştirilecek fiyat belirleme hizmetlerinin ardından sigortalı taşımacılık hizmetleriyle sizleri buluşturmakta olup, danışmanlık ve depolama hizmetlerimizle de beğenilerinizi kazanmaya devam ediyoruz.