20151112 160938

Karacabey Evden Eve Nakliyat

Karacabey Evden Eve Nakliyat

Yeşil şehrimiz Bursa’nın Karacabey ilçesinde faaliyet gösteren Karacabey Evden Nakliyat firmamız yılların vermiş olduğu tecrübesiyle siz değerli halkımıza kaliteli,dürüstlüğünden ödün vermeden titiz iş prensiplerini uygulamaya koymaktadır. Gelişen teknoloji ve çalışma standartlarının tümünü takip eden firmamız eşyalarınıza özel sargı ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi sağlamaktadır. Böylelikle eşyalarınızın zarar görme ihtimali düşük seviyelere düşmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlu nakliyat slider4

 Karacabey Şehirlerarası Nakliyat

Karacabey evden eve nakliyat firması olarak Türkiye’nin her bölgesine; alanında uzman kadrosu, son model teknolojik cihazları,geniş araç filosuyla sizlerin ayaklarını yerden kesecek bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini esas alan şirketimiz referanslarıyla oldukça güçlü, tecrübesiyle kendini kanıtlamıştır. Piyasadaki profesyonel olmayan, işine gerektiği özeni göstermeyen, sadece işi bitirip ücret konusunda sıkıntı çıkaran nakliye firmalarından ayrılmıştır. Bunu firmamız evliyaoğlu nakliyat ile çalıştıktan sonra sizlerde görecek ve iyiki diyeceksiniz.

Bizlere web sitemiz’den ofis telefonlarımızı arayarak yada web sitemizdeki form mail aracılığıyla  mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Bizim le anlaşarak en kısa sürede eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz .

Firmamız istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size bir fiyat tarifesi çıkaracaktır. Bu fiyat tarifesi genelde eşyalarınızın gideceği şehirdeki apartmanın konumuna,durumuna,eşyalarınızın az veya çok olmasına bağlıdır. Sonradan sorun olmasın diye eşyalarınızın,evinizin veya ofisinizin durumunu görüpte fiyat çıkarsın diye mutlaka bir expert göndeririz ki bu bizi afaki bir fiyat oluşturmaktan alıkoyar ve tüketiciyi doğru olarak bilgilendirmemize ve sonradan oluşma ihtimali olan sıkıntıların önüne geçmektedir. Ekspertiz raporu doğrultusunda karşılıklı konuşarak fiyat belirlenir ve eşya taşıma yöntemleri üzerine hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda mutabakat sağlanır. Bu mutabakat sorasında sizinle anlaştığımız gün ve saate gelerek eşyalarınızı paketleyip demontaj olucak eşyalarınızı söker ve tekrar şehirler arası nakliyata uygun bir araca yükleyerek yola çıkarız. Aramızda yapacağımız sözleşme içerisinde sigorta ile de ilgili bilgiler yer alacaktır.

 

 

Karacabey istanbul arası nakliyat – karacabey izmir arası nakliyat – karacabey aydın arası nakliyat

karacabey ankara arası nakliyat – karacabey mardin arası nakliyat – karacabey diyarbakır arası nakliyat

ve Türkiye’nin her yerine hizmet ulaştırıyoruz..