evliyaoğlu na işyeri taşımacılığı

Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

Çalışan kişilerin ofis ortamlarına sığmaması ve artık daha büyük yapılara gidilmesi gerektiği gibi durumlar için ofis alanlarını değiştirmek zorunda olan şirketler, en hızlı ve en sorunsuz şekilde taşınma işlemini sağlayan nakliye firmasından yardım almak istemektedir. Bu durum için uzman ve deneyimli personelleri ile ofis ve işyeri taşımacılığı hizmetlerini sağlamakta olan Evliyaoğlu firmamız, eşyaların özellikleri ve ağırlıkları gibi detaylar fark etmeksizin, yeni adreslere sorunsuz olarak ulaştırmasını mümkün hale getirmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile birlikte yürütmüş olduğumuz taşımacılık hizmetleri arasında evden eve nakliyat ve asansörlü eşya taşımacılığı gibi diğer seçeneklere de yer verilmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlu na işyeri taşımacılığı

 

Etkili Paketleme Avantajlı Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

İşlerini büyütmek ve bunun için daha büyük yapılara taşınmak zorunda olan ofis ve farklı işyerleri, bünyesindeki her türlü teknolojik araçların zarar görmemesini istemektedir. Bu durumda taşınma işlemi için uzman kişilerden yardım almak isteyen şirketler, firmamız tarafınca sunulan ofis ve işyeri taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Taşınacak olan eşyaların çeşitlerine göre seçilen ambalaj malzemeleri, ürünlerin taşınma ve araçlara yüklenme sırasında zarar görmemesini sağlamaktadır. Tek bir şehirden taşınmak zorunda olan işletmeler için kaliteli çözümler yer veren firmamız, aynı zamanda belirli eşyalarını farklı şehirdeki merkezlerine ulaştırmak isteyen işletmeler için şehirlerarası taşımacılık hizmetlerine de yer veriyor. Daha uygun maliyetli şekilde taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilmek için erken rezervasyon ayrıcalıklarından yararlanabilir ve %5 ile %13 oranında değişen indirimli ücretlerden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İçin Doğru Firma Seçiminin Avantajları

Farklı alanlarda verilen hizmetlerin sürekli görüldüğü ofis ya da işyerlerinde, ani yer değişikliği tam bir kargaşa ortamı oluşturmaktadır. Eşyaların taşınmak için paketlenmesi, araç temini ve yeni adrese ulaştırılması gibi zorlukları üstlenen bu tür işletme sahipleri, ticari açıdan ciddi zarar elde etmektedir. Bu tür nedenlerden dolayı tercih edecek oldukları ofis ve işyeri taşımacılığı hizmetleri için işletmelerin, oldukça detaylı araştırma yapması gerekmektedir. Sektörde varlığını uzun yıllar koruyan ve kaliteli çözüm üreten firmayı tercih etmeleri tavsiye edilir. Bu sayede ofis ya da işyerlerindeki tüm önemli cihaz ya da malzemelerin türüne göre araç seçilir ve detaylı paketleme sonrasında yeni adreslere sorunsuz teslimat yapılmaktadır.

 

Bir yanıt yazın