Liftli Taşımacılık

Liftli Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık anlamını da taşıyan liftli taşımacılık insanın yüklemesinde zorlanacağı, düşme, çarpma sonrasında kırılma ve çizilme gibi çeşitli olumsuzlukların meydana gelmemesi adına araçların arkasına eklenen lift yani asansör yardımı ile yüklenmesine yönelik çalışma şeklidir. Bu teknoloji sayesinde eşyalar hiç bir şekilde zarar görmeden transpaletten yardım alınarak kamyonlar içerisine yüklenmesi gerçekleştirilir. Liftli şekilde nakliye yapılması konusunda herhangi bir şekilde ekstra ücret talep edilmemektedir. Sadece nakliye ücreti talep edilerek, bu ücret dahilinde güvenli ve sigortalı anlaşmamız ile birlikte eşyaların taşıma işlemleri yerine getirilmektedir.

 

liftli taşımacılık

Liftli Şehir içi Şehirler Arası Taşımacılık

Evlerimizde ağır insan gücüyle taşınması mümkün olmayan çelik para kasası, güç kaynağı, tıbbi cihazlar, PC sistemleri, hastane malzemeleri ile piyano gibi eşyalar profesyonel şekilde liftli taşımacılık ile yerine getirilmesi gerekir. Çünkü zarar görmeden ancak o zaman başarılı sonuçlar alınabilmektedir. İstanbul şehir içinde ve şehirler arası liftli taşımacılık ile 7/24 hizmet için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Sonuna kadar alanında profesyonel ekip ile çalışmalarını yerine getiren firmamız, bu alanda da kalitesini gösterebilmektedir.

Bundan sonraki süreçte artık nakliye yapılacak ağır eşyalarınız konusunda derin düşüncelere gitmeyeceksiniz. Bir telefon görüşmesi sonrasında hedeflediğinizden daha kaliteli bir taşımacılık anlayışı ile karşılaşacaksınız. Sürekli olarak teknolojik ekipmanları firmamız yakından takip etmektedir. Böylelikle her kesimden insanların ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları uygulayabiliyoruz. Toplum düzeyinde her zaman müşterilerimiz ile aramızda saygın bir manevi köprü oluşturmuş durumdayız. Bundan dolayı maddiyat konusunda anlaşmazlıklara düşmemiz söz konusu bile değildir. Liftli kamyon kiralama için ise bu linkten ulaşınız. ⇓

Liftli Kamyon Kiralama

Liftli Güvenli Taşımacılık

Liftli taşımacılık  denildiği vakit direkt olarak firmamız akıllara gelmektedir. Sadece evden eve nakliyat alanında değil, ofis taşımacılığı alanında da lider bir çalışma politikasını sunabilmekteyiz. Ofisinizde kahvenizi yudumlarken planlı yapılacak taşımacılık hakkında sizlere fikir verebiliriz. Ekspertiz personelimiz bu konuda ücretsiz şekilde çalışmaktadır. Eşyalarınızın her birisi detaylandırılarak not altında tutulur. Böylelikle taşınma sırasında hangi ekipmanların kullanılacağı belirlenmektedir. Belirlenen zaman diliminde taşımacılık yerine getirilir. Asla beklenen profesyonel taşımacılığın dışına çıkmamaktayız. Zaman ve nakdi durumunuzdan bir şey kaybetmeden taşımacılık yerine gelmiş olur. Bundan dolayı da ihtiyaç dahilinde irtibata geçeceğiniz ilk firma biz olacağımızdan sonuna kadar eminiz. Sizler içinde evinize kadar gelip gerekli çalışma politikamızı aktarmak isteriz.