Motosiklet Taşımacılık

Motosiklet Taşımacılık

Motosiklet taşımacılığı, birçok nedenden dolayı günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de motosiklet tutkunları, satın aldıkları ya da sattıkları motosikletleri, hedef noktadan almak için ya da hedef noktaya teslim etmek için nakliyat firmalarından yararlanmaktadır. Böylece hem uygun fiyata hem de güvenilir bir şekilde motosiklet taşıtmış olursunuz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336
Gsm: 0507 414 8231

motosiklet taşımacılık


Motosiklet Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız motosikletinizi taşımaya uygun hale getirmenizde fayda bulunmaktadır. Motosikleti, kamyonun alabileceği uygun bir noktaya götürerek bu işe başlayabilirsiniz. Dar sokaklar, motosikleti kamyona yüklemek için ideal alanlar değildir ve hem gereksiz emek harcanır hem de vakit kaybı yaşanır. Bu nedenle, cadde ve geniş sokaklar tercih edilmelidir. Kamyonların manevra kabiliyetleri bu gibi yerlerde artar ve motosikletin kamyona yüklenmesi daha kolay olur.

Bu noktada, eğer mümkünse yakıtı boşaltın. Böylece daha güvenli bir yolculuk gerçekleştirilmiş olur. İmkanınız yoksa yakıtı boşaltmadan motosikletten anahtarınızı ve kişisel eşyalarınızı alabilirsiniz. Sonrasında motosiklet kilidinin açık olduğunu kontrol edin ve motosikletinizi boşa aldığınızdan emin olun. Motosikletin anahtarını mümkünse gizli bir bölmeye koyun ve kamyona yüklenene kadar bekleyin. Artık motosiklet taşımacılık hizmeti başlayabilir.

Motosiklet Taşımacılık Fiyatları

Fiyatlar genel olarak 500 ile 1000 lira arasında değişir. Net bir fiyat almak için teklif almanız gerekir. Zira motosikletin modeline, yaşına ve taşınacağı mesafeye göre fiyatlarda bir değişiklik yaşanır. Genel olarak merkezi yerlere yapılacak yolculuklar, daha uygun fiyatlı olurken daha tenhada kalan yerlere yapılacak yolculuklarda fiyat yükselebilir.

Motosiklet taşımacılık hizmeti alırken fiyattan ziyade kaliteli hizmete dikkat etmek gerekir. Zira motosikleti taşımak kolay bir iş değildir. Motosikletler; kolay hasar görebilen, nispeten taşıması zor ve diğer nakliyat hizmetlerinden farklı bir şekilde taşınan araçlardır. Bu nedenle, motosiklet taşımacılığı konusunda uzman firmalardan fiyat teklifi almalı ve sigortalı taşımacılık hizmetiyle birlikte motosikletinizi taşıtın.

Dilerseniz bizimle iletişime geçerek motosiklet taşımacılık hizmeti hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet, Türkiye’nin her bir köşesinde geçerlidir. Kaza, satış işlemleri, yakıt bitmesi ve diğer durumlarda yararlanabileceğiniz motosiklet taşımacılık hizmetleri, sadece bir telefon kadar uzağınızda!

Buradan İletişime geçin.