Eşya Depolama

Eşya Depolama

Yurt dışına mı çıkıyorsunuz? Evinize sığmayan daha sonra değerlendireceğiniz eşyalarınız mı var? Aklınızın kalmayacağı güvenilir bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz. Evliyaoğlu nakliyat ve Depolama olarak evden eve depolama konusunda önde giden firmayız.

 

  • Sigortalı Depolama
  • Ofis Depolama
  • Asansörlü Depolama Hizmetleri 
  • Kişiye Özel Depo İmkanı
  • Özel Depolama Alanları

 

eşya depolama

 

Eşya Depolama

Kimi durumlarda ev ya da ofis taşımanın zarureti tartışılmaz olmaktadır. Ancak bazı durumlar ise taşınmadan ziyade, uzak bir yere gittiğinizde eşyalarınızı güvenle muhafaza edeceğiniz yerleri zorunlu kılmaktadır. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey, depolama hizmetimizden faydalanmaktır. Hem en uygun fiyat garantisini sunan firmamız hem de en kaliteli eşya depolama faaliyeti gerçekleştirmektedir.

                Ortaya koyduğumuz binlerce kaliteli referansın yanı sıra geliştirdiğimiz ev depolama teknikleri ile daha az para ödeyerek çok daha fazla eşya depolayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak detaylı bilgi almanız. Depolama firması olarak bizler ister evinizden isterseniz de ofisinizden eşyalarınızı alarak paketlemekte ve özenle kapalı kasa araçlarımıza yerleştirerek depolanacak olan mahalle götürmekteyiz. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu eşya depolama sahalarımızda özenle saklanan eşyalarınız, aylık olarak faturalandırılmaktadır. Bu nispetle daha uygun bir ödeme döngüsüne sahip olmaktasınız.

Depo Fiyatlandırma

Eşya depolama fiyatları Cazip ödeme koşulları ile çok cüzî miktarlar ödeyerek eşyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz eşya depolama sistemi sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Uzun yıllar boyu gerçekleştirmiş olduğumuz taşımacılık hizmeti faaliyetleri sırasında edindiğimiz tecrübemizle birlikte hızlı bir şekilde giriş yaptığımız depolama hizmeti de son derece kaliteli bir referans olarak sizlere sunulmaktadır. Bugüne kadar eşyalarını depoladığımız ve güvenle teslim ettiğimiz yüzlerce müşterimizden biri de siz olabilirsiniz.

Uygun fiyatlar ile birlikte hızlı ve kaliteli depolama için öncelikle internet sitemizdeki cep telefonu numaralarımızdan bize ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Müsaitlik durumuna göre tarafınıza bilgi verecek olan çağrı merkezi temsilcimiz, fiyatlar hususunda da sizi bilgilendirecektir. Uygun olduğunuz bir tarih dâhilinde de eşyalarınızı paketlemek ve depolamak üzere taşımak için gelecek olan teknik ekibimiz, eşyalarınıza zarar vermeden saklanılacak yere götürecektir.

 

 Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9336

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce eşya depolama hizmeti, güvenli ve kaliteli olarak tamamlanmıştır. Siz de hemen müşteri temsilcimizi arayın ve hızlı bir şekilde randevu oluşturun. En kısa sürede eşyalarınız paketlenerek güvenle muhafaza edileceği eşya depolama sahalarımıza götürülecektir. Eşyalarınıza dair gözünüzün arkada kalmaması adına muhakkak bizi tercih etmelisiniz. Profesyonel eşya depolama sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi alın.