Fuar Taşımacılık

Fuar Taşımacılık

Sosyal hayatta giderek küreselleşen insan hayatı, aynı zamanda iş hayatında da daha farklı yeniliklere kapısını açmıştır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde, farklı amaçlar doğrultusunda hizmet veren firma ve işletmeler, daha fazla müşteriye ulaşabilmek için ürün ve hizmetlerini tanıtma ihtiyacı hissetmektedir. Özellikle yüzlerce firma ve şirketin tek bir çatı altında buluşması amacı ile açılan fuarlar, özel toplulukların katılmasını yol açıyor. Düzenlenen fuarlara çeşitli eşya ve malzemelerini taşıtma ihtiyacında olan işletmeler için sorunsuz fuar taşımacılık hizmetini sağlayan firmamız, uluslararası piyasada markasını tanıtmak isteyen şirketler için kaliteli nakliye hizmetine yer vermektedir. Özel araçlar kullanılarak düzenlenen taşımacılık hizmetleri dışında Evliyaoğlu güvencesi ile ofis ve işyeri taşımacılık seçenekleri de gerçekleştirilmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

Türkiye Geneli Fuar Taşımacılığı Hizmeti

Bünyesindeki en deneyimli birkaç elemanını yönlendiren şirket veya firmalar, büyük markaların tek bir noktada birleştirilmiş olduğu fuar etkinliklerine katılmaktadır. Genel olarak yüz ve hatta binlerce kişinin katılmış olduğu fuar etkinliklerinde, bahsedilen firmalar ürün veya hizmetlerinin en kaliteli şekilde tanıtımını yapmaktadır. Ancak fuarlarda tanıtım yapacak olan işletmeler, stant kurmak için bazı malzeme ve eşyaları, fuar alanına götürmek zorundadır. Bu durumda oldukça ağır ve değerli eşyaların taşınabilmesi için fuar taşımacılık hizmetini sağlayan firmamızdan yardımı alabilecek olan müşterilerimiz, şehir ya da bölge fark etmeden, tüm Türkiye semt ve köyleri için hatasız eşya taşıma seçeneklerinden yararlanabilmektedir.

 

Fuar taşımacılığı

 

 

Çözüm Odaklı Fuar Taşıma Hizmeti

Özellikle fuar alanına acil olarak yetişmek zorunda olan işletmeler için acil ulaşım seçeneğine yer vermiş olduğumuz fuar taşımacılık hizmetlerimizde, acil ulaşımın yanı sıra güvenli şekilde eşyaların teslim edilmesi garantisi de verilmektedir. Uzun ya da kısa mesafeli yolculuklar fark etmeksizin, trafikte sürekli dikkatli ve işinde uzman şoförlerimizi yönlendirmekte ve buna göre eşya ile birlikte insan hayatına zarar gelmesinin de önüne geçmekteyiz. Fuar etkinliklerine taşınacak olan araçların özelliklerine göre seçilen araç filomuz, aynı zamanda müşterilerimizin istemiş olduğu araç modelleri üzerinden de yapılabilmektedir. Büyükşehirler başta olmak üzere, ülkemizin tüm şehir, semt ve hatta köyleri için fuar ya de etkinliklerine eşya taşıma hizmetleri yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın