Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat özel şoförlerimiz ve taşıma kadromuz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmetlerimiz, küçük ve hafif olan ürünlerin yanı sıra, oldukça büyük ve ağır eşyalarınızın da zaman kaybı ve hasar olmadan sorunsuz şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Taşınma işlemine geçilmeden önce eşyalarınızın ilk olarak detaylı şekilde ambalajlanma işlemine geçilmektedir. Ancak ambalaj işleminden önce yapılan bir işlem daha bulunmakta ve o işlem ise eşyalarınızın toz ve lekelerin alınarak, paketlenme işlemine geçilmesi işlemidir. Buna göre sağlık kurallarına da dikkat eden firmamız, raylı sistemli asansör cihazları ile yapılan nakliye hizmetleri ile ofis ya da şirketler için olduğu kadar evden eve taşınmak zorunda olan müşterilerimiz içinde sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

asansörlü nakliyat

Hızlı Çözüm Odaklı Asansörlü Nakliyat Eşya Taşıma

Asansörlü  nakliyat daha çok yüksek katlı yapılardan eşyaların indirilmesi durumunda görülen çizik, çatlak, kırılma ya da farklı arızalar, gelişen teknoloji ile birlikte sıfıra indirilmiştir. Söz konusu olan yeni nesil teknolojiye ayak uydurmayı başarmış olan Evliyaoğlu firmamız, yüksek yapılardan taşınacak olan kişi ya da firmalar için asansörlü eşya taşıma hizmetlerini sağlamaktadır. Asansör adı verilen raylı makinenin ucunda bulunan özel bölme sayesinde, eşyalarınızın zarar görmeden ve hızlı şekilde yapılardan indirilmesi sağlanmaktadır. Türkiye’nin üç şehrinde merkezi bulunan firmamız, buna rağmen tüm Türkiye için nakliye ve eşya paketleme seçeneklerini de yerine getirmektedir.

 

asansörlü nakliyat

 

 

Zaman Kaybını Önleme Avantajlı Asansör Nakliyat Taşımacılığı

Asansörlü nakliyat Taşınma işlemlerinde insan sayısının işlerin daha hızlı biteceği düşüncesi, son yıllarda oldukça yanlış bir düşüncedir. Özellikle her türlü ihtiyaçlarımız da bizlere kolaylık sunan teknoloji, beraberinde insanların işlerini daha kısa zamanda ve sorunsuz şekilde yapmasını sağlamaktadır. Aynı durum nakliye hizmeti içinde geçerli olmakta ve eşyaların taşınabilmesi için çok personel bulundurulması yerine, özel ray aparatlı asansör cihazları kullanılmaktadır. Tüm bu yeniliklere yer veren firmamız, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat şehirler arası taşımacılık ya da evden eve taşımacılık işlemlerinin tümünde asansör taşımacılığı hizmetine yer vermektedir. İnsan gücünün kaldırmakta zorlandığı ürün ve eşyaların sorunsuz şekilde indirilmesini ve kaldırılmasını sağlamakta olan cihazlar, aynı zamanda yüksek katlı binalardaki eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamakta ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Bir yanıt yazın