Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Küçük ve hafif boyutlu dosya, evrak ya da farklı ürünlerin istenen adreslere ulaştırılması, daha çok kurye hizmetleri ile sınırlı malzemeleri kapsamaktadır. Ancak daha büyük boyutlu olan ev ya da ofis eşyalarındaki bazı ürünlerde, şehir içi ya da şehir dışına ulaştırılması gerekebilmektedir. Bahsedilen durumlar için parça eşya taşımacılığı hizmetlerini sağlayan firmamız, şehir ya da adres fark etmeden ürünlerinizi sorunsuz şekilde ambalajlanmaktadır. Diğer müşterilerimizin vermiş olduğu parça eşya taşımacılığı siparişlerinde kullanılan araçlara yüklenen parça eşyalarınız, tam zamanında hatasız şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Uygun fiyat tarifeleri ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunan kadromuz, bunun dışında fuar taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerinde de çözümler üretiyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

Evliyaoğlu parça eşya taşıma evliyaoğlu na işyeri taşımacılığı

Güvenli Parça Eşya Taşımacılığı

İşinin ehli ve güvenilir kadromuz tarafından parça eşya taşımacılığı hizmetini sağlayan firmamız, boyut ya da özellikle fark etmeksizin her çeşit eşyalarınızı parça halinde istediğiniz bölgelere ulaştırmaktadır. Gönderilecek olan parça eşyaların özelliği ve boyutlarına göre etkili ambalajlama hizmeti yapılmakta ve diğer parça eşya gönderimi yapılacak olan eşyalar ile özel araçlara yerleştirilmektedir. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçilmektedir. Parça eşyaların taşınma işlemlerinden farklı olarak asansörlü eşya taşıma ya da kurumsal taşımacılık hizmetleri de firmamızca karşılanmaktadır. Tüm eşyaların taşınma sırasında güvenliği tamamen firmamıza ait olup, tüm eşyaların garantili olarak taşınması sağlanmaktadır.

 

 

Usta Kadro İle Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Ülkemizin önde gelen ve kalabalık şehirlerinden yani büyük şehirlerinden farklı olarak, küçük şehir ve hatta köyler için nakliye hizmetleri sunan kadromuz, parça eşya taşıma hizmetlerini de yerine getirmektedir. Özellikle yükte ağır ve maddi açıdan değerli olan önemli eşyaların zarar görmeden, yeni adreslere iletilmesini sağlayan firmamız, özel araç filosu ile birlikte kaliteli hizmet anlayışını yerine getirmektedir. Eşyaların eksiksiz ve güvenli şekilde paketlenmesi ile birlikte sunulan parça eşya taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra, yüksek katlı yapılardan eşya taşınması için asansörlü taşıma, tanıtım amaçlı ürün ulaştırma için fuar taşımacılığı ve farklı şehirlere taşınmak içinde şehirler arası nakliyat hizmetleri de gerçekleştirilmektedir.

Bir yanıt yazın