Gönen Evden Eve Nakliyat

Gönen Evden Eve Nakliyat

Gönen evden eve nakliyat denildiğinde ilk akla gelen lider firma evliyaoğlu nakliyatdır. Bünyemizde bulunan onlarca araçtan meydana gelen geniş araç filomuz, size sunulabilecek kapalı kasa taşınma araçları ile nakliyat hizmetlerini kolaylaştırmaktadır. Öte yandan, yılların vermiş olduğu nakliyat deneyimimiz de, en ufak problem yaşamadan, yeni evinize güvenle taşınmanızı sağlamaktadır. Alanında deneyimli ekibimiz, bu konuda sizlere taşınmanın her safhasında destek vermekte ve yardımcı olmaktadır.

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9336

GSM: 0507 414 8231

 

Gönen Asansörlü Nakliyat

Asansörlü  nakliyat daha çok yüksek katlı yapılardan eşyaların indirilmesi durumunda görülen çizik, çatlak, kırılma ya da farklı arızalar, gelişen teknoloji ile birlikte sıfıra indirilmiştir. Söz konusu olan yeni nesil teknolojiye ayak uydurmayı başarmış olan Gönen evden eve nakliyat evliyaoğlu firmamız, yüksek yapılardan taşınacak olan kişi ya da firmalar için asansörlü eşya taşıma hizmetlerini sağlamaktadır. Asansör adı verilen raylı makinenin ucunda bulunan özel bölme sayesinde, eşyalarınızın zarar görmeden ve hızlı şekilde yapılardan indirilmesi sağlanmaktadır. Asansörlü taşımacılığın en önemli faydalarından birisi de zamandan tasarruf edilmesidir. Acil taşıma işlemlerinde sizlerin kurtarıcısı olacak ve bizlerle çalışmaktan memnun olacaksınız.

 

Gönen evden eve nakliye

 

Gönen Şehirlerarası Nakliyat

Gönen evden eve nakliyat şehirlerarası nakliye hizmetimizde, taşınma için en büyük problem olarak görülen eşyaların paketlenmesi ve mobilyaların taşınması gibi durumlarda da yardımcı olmaktayız. Modern çağın getirdiği teknolojiden de yararlanılarak her türlü ekipmana sahip olan kuruluşumuz özel askılı dolapları,asansörlü nakliyat, havalı naylonları ve her türlü taşıma için dizayn edilmiş özel ambalaj kolileri ile çağdaş bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yorucu olan taşınma işleminin yükünü sırtınızdan alıyor en uygun bütçeyle, en profesyonel ekip ve ekipmanlar ile nakliye işimizi sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.Geriye siz müşterilerimizden memnuniyet ve güler yüz dairesi içinde vicdanımız da rahat bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Hem ofisten ofise hem de evden eve taşımacılık için, Balıkesir dahilinde ve tüm Türkiye’de hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Siz de, eşyalarınızın paketlenmesinden güvenle yeni yuvanıza taşınmasına kadar her türlü taşınma işleminde sorun yaşamak istemiyorsanız, hemen bizi arayın.

 

 

Bir yanıt yazın