Yenice Evden Eve Nakliyat

Yenice Evden Eve Nakliyat

Yenice Evden Eve Nakliyat olarak Çanakkale şehrimizin ilgi çeken doğal güzellikleriyle ve turizmiyle baş döndüren ilçemiz Yenice de uzun yıllardan bu yana aralıksız olarak evden eve, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya nakli yapmaktayız. Evliyaoğlu Yenice evden eve nakliyat, uzman personeli ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre en uygun araç filosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.İş prensiplerine uygun yılların vermiş olduğu tecrübeyle sorunsuz sıkıntısız ev taşıma konusunda lider firmaların başını çekmekte ve bu konuda iddiamızı sürdürmekteyiz.

 

GSM: 0507414 8231

 

yenice evden eve nakliyat

 

Yenice Evden Eve Nakliyat Fiyatını Öğrenme

Taşınma Öncesi Fiyat Nasıl Alabilirim?

  • Bizlere internet sitemizdeki iletişim numaralarından ulaşabilir, firma yetkilimizle görüşebilirsiniz. (Görüşmeler kayıt altında olacağı için herhangi bir konuda yanlış anlaşılmanın önüne geçilecektir.)
  • Yetkilimizle konuşurken taşınacağınız eşyaların ne kadar olduğunu, sargı ambalajını sizin mi yoksa şir-ketimizden mi yapılmasını istediğinizi, katlar arasındaki farkı, gideceğiniz yerin adresini net bir şekilde belirtiniz. (Taşıma fiyatı bu durum esas alınarak verilir.)
  • Dilerseniz taşınma öncesinde ücretsiz ekspertizlerimiz tarafından eşyalarınız belirlenir ve taşıma işlemine uygun araç seçilir, gerekli malzemeler tespit edilir. Böylece sorunsuz bir taşınma için uygun ortam hazırlanır. Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir.
  • Ayrıca gideceğiniz yerdeki evin aracımız arasındaki mesafenin  ne kadar olduğunu özellikle belirtin. (Sokaklar dar olabilir ve aracın girmesine izin verilmeyebilir.)

 

yenice evden eve nakliyat

 

Yenice Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat

Bilindiği gibi ev taşıma çor zorlu ve meşakkatli bir süreçtir. Hele ki sorumlu olduğu çocukları varsa bir bireyin veyahut çalışan bir anne, baba hiçte kolay olmayacaktır taşıma işlemini gerçekleştirmek. Profesyonel ellerden yardım almak en tabi hakkınız. Bu durumda evliyaoğlu yenice evden eve nakliyat ile taşımanın nasıl kolay ve sıkıntısız bir şekilde gerçekleştiğini görünüz. Şirketimiz sizin için filomuzdaki en uygun taşıma aracını ayarlayıp, eşyalarınızın kırılmaması için eşyalarınızın türüne göre özel köpüklü ambalajlarıyla son derece titiz bir eşya nakli yapacak ve sizleri memnun edecektir. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Türkiye’nin dört bir yanına tam ve parsiyel eşya nakli yapmaktayız.

Bir yanıt yazın