kırklareli evden eve nakliyat

Tavşanlı Evden Eve Nakliyat

Tavşanlı Evden Eve Nakliyat

Taşınma işi bi hayli zor bir süreçtir. Heleki yaşam koşullarının ağır olduğu  bu düzen içinde ordan oraya koşturan, çalışıp didinen bireyler için epeyli meşakkatli bir iştir. Tavşanlı evden eve nakliyat olarak  bizler sizin için zor olanı kolaylaştırmak, bütçenize en uygun çözüm önerilerini sunarak sizi bu düşünceden kurtarmak için varız. Evden eve nakliyatta liderlik yolunda ilerleyen firmamızın başarısının sırrı işini sevmektir. Hangi işi yaparsan yap, en güzelini, en iyisini yapacaksın felsefesinden yolan çıkan firmamız; yıllar içinde biriktirdiği tecrübe ve deneyimini marka tescilini yaparak taçlandırmıştı.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlu nakliyat slider2 1 1

 

 

Tavşanlı Şehirlerarası Nakliyat

Tavşanlı şehirlerarası nakliyat sektöründe aranılan firmaların başında gelmektedir. Yedi gün yirmi dört saat iletişime geçebileceğiniz firmamızı tercih etmek için birçok sebebiniz bulunmaktadır.çünkü biz daima önceliği müşteri memnuniyetinden yana olan ,çözüm odaklı düşünen, işini ciddiyetle yapan bir firmayız. Eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz özeni gösteren firmamız sizden aldığı destekle her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız; eşya taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek, oluşabilecek hasarları minimize edebilmek için ambalaj ve paketleme malzemelerini eşyanın tabiatına uygun şekilde seçmekte, taşınma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın değer tespitine göre sigorta teklifi sunmaktadır. Taşındıktan sonra tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman personellerimizce montajlanır, kontrolleri yapılarak teslim edilir. İster eviniz, isterse şirketinizi hasarsız, yorulmadan, zamanında taşımak bizimle çok kolay.

 

evliyaoğlu eşya paketleme

Tavşanlı Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığında da en az ev nakli kadar titizlik göstermekteyiz. Taşınacak eşyalarınız tavşanlı evden eve nakliyat tarafından sigortalanır. Ofis ve büro taşımalarınız için öncelikle şirketimizin  expertiz  elemanları ofisinizi inceler. İncelemeler bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşma gerçekleştirilir ise diğer bölümlerde de yapıldığı gibi anlaşma kağıt üzerine dökülerek sözleşme yapılır. Taşıma günü ofis görevlileri, taşıma elemanlarıyla değil bizzat firma yetkilisiyle muhataptır. Taşımanın daha seri ve rahat olması için ofis oda oda taşınır ve ofis monte edilirken şarjlı ekipmanlar kullanılır. Böylece zamandan tasarruf elde edilmiş olur. Sorunsuz ve kaliteli bir hizmet için Evliyaoğlu tavşanlı evden eve nakliyat firmamızı arayın.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Average: 5]