images

Manyas Evden Eve Nakliyat

Manyas Evden Eve Nakliyat

İletişimi güçlü, profesyonel personeller ile amatör nakliyecilerden ayrılan evliyaoğlu nakliyat ile taşıma farkını yaşayın. Sargı, ambalaj konusunda iddialı (her eşyaya farklı ambalaj biçimi ve malzemesi ), mobilya söküm, takım, montaj işlerini pratik bir şekilde halleden bir yapıda, elinizi yakmayacak fiyatlarla eşsiz bir taşıma sunuyor, sizlerin arkanıza yaslanıp gönül rahatlığı ile takip etmenizi sağlıyoruz. Her konuda olduğu gibi ev taşıma konusunda da güven çok önemli bir yere sahiptir. Bin bir güçlükle almış olduğunuz eşyalara zarar gelmemesini bizlerde isteriz ki bu firmamızın referansını da etkileyeceği için alâlade bir taşınma biçiminde olmayacak gayet profesyonel, son model cihazlarımızla olduğu gibi sizlerin emanetlerini taşıyacak ve teslim edeceğiz. Bu anlamda olası bir zararı engellemek için geliştirdiğimiz sigortalı taşımacılık da, eşyalarınızın maddi anlamda güvence altına alınmasını sağlamaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9336

GSM: 0507 414 8231

 

20170429101846012220 400

 

Manyas Şehirlerarası Nakliyat

Balıkesir şehri başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz ucuz nakliye hizmeti ile birlikte size kaliteli, olumlu sonuç odaklı bir taşınma deneyimi sunmaktayız. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman firma yetkilimizin direktiflerine uyar, mutlaka uyulması gereken önlemleri alırsanız evinizin taşıma işleminden memnun ayrılırsınız.Örneğin ; taşınacağınız muhit epey uzak, eşyalarınızı siz kolilemek ister ve ona göre firmamızla anlaşırsanız kolilediğiniz eşyalarınızı son derece hassas paketlemeniz, kırılacak olan malzemelerinizi işaretlemeniz gerekmektedir. (Taşıma fiyatı  kıstaslarından bir tanesi de müşterinin eşyalarını kendisinin sarıp kolilemesine göre de verilir.) Manyas evden eve nakliyat şehirlerarası nakliyat evliyaoğlu firması olarak ortaya koyduğumuz tüm başarılı referanslarımız, bizim sektör içerisinde lider konumda olduğumuzu doğrulamaktadır. Siz de taşınma işlemleriniz için bizi tercih ederek, olası bir kötü deneyimden korunabilirsiniz. Bunun için hemen internet sitemizde yer alan çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Söz konusu iletişim ağı içerisinde nakliye fiyatları hakkında bilgi alabilir ve müşterek bir taşınma tarihi belirleyebilirsiniz.

 

evliyaoğlu nakliyat

 

Manyas Parça Eşya Taşımacılığı

Manyas evden eve nakliyat şirketimizin Balıkesir, Manyas çevre il ve ilçelerinde sadece bütün bir evin eşyalarını değil sizlerin taşımak istediğiniz herhangi ufak parça eşyalarınızı da taşıyor, kargoların vermiş olduğu dudak uçuklatan fiyatlara karşın tasarruf etmek istiyorsanız daha uygun bütçeyle taşıma imkanı sağlamaktayız. Kurumumuza müracaat edilen parsiyel taşıma isteği genellikle çeyiz türü eşyalar olmaktadır. Potansiyel elverişli ekipmanlarımızla Türkiye geneline parsiyel eşya sevkiyatımız vardır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 3 Average: 5]

Bir cevap yazın