Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Firmamızı vakit kaybetmeden arayın nasıl taşındığınızı anlamayacaksınız bile. 1 günde evinizi taşıyıp diziyoruz. Size sadece keyifle izleme işi kalıyor.

Bize başvuran müşterilerimiz için görevlendirdiğimiz özel exper, sigorta ve asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Taşdelen evden eve nakliye bünyesinde nakliyat firması olarak taşımacılıkta ayrım yapmaksızın her türlü hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Birçok değeri değişebilen niceliklere bağlı olarak nakliyat görevlerinde iş gücünü kendisinden beklenen sonucu veren evliyaoğlu evden eve taşımacılık bu dal da aranılan nitelikleri en çok kendinde toplamış olarak başarılmış, üstesinden gelinmiş görevleriyle geçmişini biçimlendirmiş, bu başarılarını sürdürebilmek için yenilikçi düşünceleri benimseyerek kendisini yenilemekte.

Mesleğini yapabilmek adına uzmanlığına uzmanlık katan Evliyaoğlu evden eve nakliyat sizlere daha iyi ve devamlı hizmet verebilmek için her türlü dayanışmayı değerlendirerek kurumunu bu birlik ve beraberlik içinde yönetmekte. Bu beraberliğe isteğiniz karşılığında sizleri de memnuniyetle dahil etmekte.

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

[table id=6 /]

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Hizmeti

Taşdelen evden eve nakliyat tatile gitmek istiyorsunuz ve değerli eşyalarınızı ve emanetlerinizi  güvenilir bir yerde tutmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Evliyaoğlu nakliyat ile her türlü hizmetinize koştuğumuz gibi herhangi özel durumlardan ötürü geçici süreliğine bırakmak istediğiniz eşyalarınıza da gözümüz gibi bakıyoruz.

taşdelen evden eve nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma Süreci

Sıkıntılı bir evden eve taşınma süreci istemiyorsanız ilk öncelikle yapmanız gerekenleri plan ve program içerisinde halletmeniz gerekir ki bizler de sizlere daha kaliteli bir hizmet sunalım. Taşdelen evden eve nakliyat bilindiği gibi ev taşıma süreci oldukça meşakkatli ve yorucu bir iştir.Öncelikle sizi rahatlatacak adımlar şunlardır:

  • Özel eşyalarınızı ayırıp yanınıza almak.( ”acaba ziynetim veya değerli eşyama birşey olurmu kaybolurmu”sorularınızla kafanızı meşgul etmek istemiyorsanız.)
  • Taşıma yapacağımız evin elektrik, su, doğalgazını kesmek.
  • İsteğe bağlı olarak eşyalarınızı kendiniz sargı ambalaj yapmak istiyorsanız özenle eşyalarınızın hassasiyetine göre ayırıp kolilemek ve bunu belirten bir işaret,yazı yazmak.( Eşya araç ve gereçlerinizin toplanmasını firmamız tarafından kolilenmesini istiyorsanız bu durumda taşıma fiyatı verirken bunlar göz önüne alınır.)
  • Taşıdığımız evde mobilya,  söküm takım montaj beyaz eşya kurulumu yapacağımız için evin tesisatlarının bozuk olmaması sizin de bununla ilgili önlemlerinizi almanız kaliteli , sıkıntısız bir taşıma yapmamızı sağlayacaktır.

Taşdelen Evliyaoğlu Evden Eve Nakliyat

Taşdelen evden eve nakliyat Firmamız sizlere ev taşıma ile beraber eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır. taşıma ve eşya depolama hizmetlerimiz de sigortalı ve garantilidir. Eşyalarınızı ister şehiriçi isterseniz de şehirler arası nakliye işlerimiz ile dilediğiniz yere gönderimini yapabilirsiniz..

Bir yanıt yazın