evliyaoğlu ev taşıma

Vize Evden Eve Nakliyat

Vize Evden Eve Nakliyat

Taşınacak olan eşya ve ürünlerin tam listesinin detaylı olarak alınmış olduğu vize evden eve nakliyat hizmetlerimizde, bu eşyaların ilk olarak toz ve lekelerden arındırılmış olarak ambalajlanmasına özen gösteriliyor. Oldukça sancılı ve uğraş gerektiren bir iş olarak bilinen ev taşımacılığı işlemleri için tercih edecek olduğunuz firmamız, doğru ekipman ve tecrübeli personel kadrosu sayesinde yeni eve taşınma süreçlerinin hızlanmasını sağlamaktadır. Özel araç filomuz ile birlikte eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde araçlarımıza yüklenen ürünler, aynı zamanda daha yüksek katlı yapılardan sorunsuz taşınabilmesi için asansörlü cihaz ile de desteklenmektedir. Evden eve taşımacılık hizmetinin yanı sıra firmamız şehirlerarası nakliyat hizmetlerini de yerine getiriyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlunakliyat resim

 

Sorunsuz Taşımacılık İçin Vize Asansörlü Nakliyat

Kırklareli ve çevresi için nakliye hizmetine yer vermekte olan firmamız, Kırklareli’nin bir ilçesi olan Vize bölgesi için asansörlü nakliyat seçeneklerine yer vermektedir. Kurumsal yapı ya da ev yapılarında görülebilecek olan yüksek katlı binalar için tercih edilen asansörlü yani ray sistemli cihazlar, yapılardaki sokak ya da caddelere kurulmakta ve sorunsuz olarak eşyaların aşağıya indirilmesi ya da yeni adresleri olan yukarı katlara çıkarılmasını sağlamaktadır. Buna göre bina içinde meydana gelebilecek hasarların en aza indirilmesini sağladığımız asansörlü nakliye hizmetlerinde ayrıca işlemlerin daha hızlı şekilde ilerlemesini de mümkün hale getiriyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden birisi de parça eşya taşıma hizmetidir.

 

JUEG4850

 

Zamanında Teslimat Güvenceli Vize Parça Eşya Taşımacılığı

Halk dilinde daha çok kurye olarak bilinmiş olsa da, nakliye firmamızın güvencesi altında sunulmuş olan vize parça eşya taşımacılığı hizmeti, motorlu araçlar ile taşınan küçük eşyaların yanı sıra ev ve ofis gibi yapılarda bulunan tüm eşya ve malzemelerin taşınabilmesi işlemidir. Ev ya da farklı eşyaların tümünün değil de, birkaç parçasının taşınması ihtiyacı olan müşterilerimizin oldukça avantajlı olan parça eşya taşıma hizmetlerimizde, genellikle büyük araçlar tercih edilmektedir. Diğer müşterilerimizin ve sizin birkaç parça eşyalarınızın taşınması için ayrılmış olan araçlarımız, daha az ücret ödeyerek eşyalarınızın yeni adreslerine zamanında ulaştırılması için oldukça avantaj sağlıyor.