indir

Uzunköprü Evden Eve Nakliyat

Uzunköprü Evden Eve Nakliyat

Başka birinin evinde kira ödeyerek yaşam süren ancak ev sahipleri ile birlikte kira ücreti ya da farklı nedenlerden dolayı anlaşmazlık yaşayan kişiler, yeni ev bulup kısa süre içerisinde yeni adrese taşınmak istemektedir. Ancak ev bulma telaşı ve araç yetersizliği gibi nedenlerden dolayı eski evdeki eşyaların nasıl taşınacağı, insanların en merek etmiş oldukları sorudur. Bu tür olumsuz durumların önüne geçilmesi için sağlamış olduğumuz uzunköprü evden eve nakliyat hizmetlerinde, kendi firmamıza ait olan özel araç filomuz ve işinde başarılı uzman kadromuz görev almaktadır. Yüksek katlı ev ya ofis gibi yapılardan daha güvenli eşyaların taşınabilmesi için asansörlü taşımacılık hizmetini de sağlayan firmamız, aynı zamanda parça eşya taşıma seçeneğine de yer veriyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

salon ambalajı

 

Uzunköprü Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Trakya bölgesinde yer alan Edirne’nin en beğenilen ilçelerinden birisi olan Uzunköprü ilçesi için nakliye hizmetini sağlayan kadromuz daha az sayıda ev ya da işyeri eşyasını taşımak zorunda olan müşteriler için parça eşya taşıma seçeneğine de yer vermektedir. Son dönemlerde oldukça popüler hizmetler arasında yerini alan parça eşya taşımacılığı hizmetlerimizde, tek bir kişinin eşyalarına ait olan araçlar, bu hizmetlerde bulunmuyor. Kısacası özel ve büyük araçlar sayesinde belirlenen eşyalarınızın bir kısmının uygun ücretler ile şehir içi ya da şehirlerarası taşınmasını mümkün hale getirmekteyiz.

 

yatak ambalajı e1552235198174

 

Deneyimli Kadro İle Şehirlerarası Nakliyat

Uzun saatlerin sürdüğü ve eşyaların daha dikkat edilmesi gibi işler gerektiren taşınma işlemlerinin en zorlu seçeneklerinden birisi olan şehirlerarası taşımacılık, işinde kaliteli çözüm sunan nakliye firmaları ile olumlu sonuçlandırılabilmektedir. Ülkemizin tüm şehir ve semtleri için geçerli olarak sunmuş olduğumuz şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizde, eksiksiz ve sorunsuz olarak tüm araçlarımızın bakım ya da onarımları yapılmaktadır. Buna göre yolculuk sırasında araçlarda görülebilecek olan arızaların önüne geçen kadromuz, aynı zamanda taşınacak olan eşyaların belirtilen zaman içerisinde hatasız olarak yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Eşyaların temizliği, paketlenmesi, taşınması ve monte edilmesi gibi tüm işlemlerin profesyonel kişiler tarafınca karşılanması, sorunsuz olarak yeni yapılara yerleşmenizi sağlamaktadır.