IMG 2564

Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat

Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un insan kalabalığından ve şiddetli gürültüsünden sıkılan kişiler, İstanbul’a yakın ancak daha sessiz bir şehre gitme ihtiyacı hissedebilmektedir. Bu durumda oldukça alternatif şehirlerden birisi olan Tekirdağ, eşsiz güzellikleri bulunan ilçelerinin yanı sıra İstanbul’a yakınlığı ile bilinen ilçeleri ile de oldukça gözde yerlerin başında gelmektedir. Bu ilçelerden birisi olan Marmaraereğlisi ilçesi için evden eve nakliyat hizmetleri, buraya taşınmak ya da buradan Türkiye’nin farklı şehir veya semtlerine taşınmak isteyen kişiler için firmamız tarafından sağlanmaktadır. Eşyaların özellikle ve sınıflarına göre ayrılarak paketlenmesi ve araçlara yüklenmesi, herhangi bir zarar gelmesi yani hasar almasının da önüne geçilmektedir. Nakliye şirketimiz tarafından sunulan hizmetlerden birisi de parça eşya taşıma hizmetidir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

IMG 8184 e1550591621768

 

Marmaraereğlisi Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Navigasyon ya da farklı teknolojik cihaz aletlerinin sıkça kullanılmış olduğu nakliye hizmetlerimizde, bu sayede eşyaların ulaştırılması gereken yeni adreslere zamanında erişilmesi mümkün hale getiriliyor. Genel olarak nakliye hizmetini tercih eden müşteriler tüm ev ya da işyeri eşyalarının taşınmasını istese de, bazı kişiler sınırlı sayıdaki eşya ya da ürünlerin belirli adreslere taşınmasını istemektedir. Az sayıda eşya taşınabilmesi için hizmetlerini parça eşya taşıma adı altında sürdürmekte olan şirketimiz, tüm Tekirdağ ilçelerinde olduğu kadar Marmaraereğlisi ilçesinde de sorunsuz olarak eşyalarınızın taşınabilmesi için uygun ücretler üzerinden hizmetler sağlamaktadır. Şehir içi eşya taşıma hizmetleri ile birlikte sektörde ön plana çıkmayı başarmış olan şirketimiz, şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehirlerarası taşımacılık ve yüksek binalar için asansörlü eşya taşıma hizmetlerine de yer vermektedir.

 

IMG 8185

 

Marmaraereğlisi Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Yüzlerce kilo ağırlıktaki eşyaların insan gücü ile kaldırılmasının yetersiz olması nedeni ile daha zorlu bir işlem haline dönüşen ev taşıma işlemleri, son yıllarda kullanmış olduğumuz yeni nesil teknolojik makineler sayesinde sorunsuz hale gelmiştir. 5 ya da 10 kat gibi yüksek bina yapıları için eşyaların kolayca indirilmesi ve araçlara yüklenebilmesi işlemini gerçekleştirmiş olduğumuz asansörlü eşya taşımacılığı hizmetlerimizde, yalnızca Marmara bölgesi için değil ülkemizin tüm bölge ve şehirleri hatta semtleri için asansörlü eşya taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir.