10492210 368495219966426 3170875877978703795 n

Malkara Evden Eve Nakliyat

Malkara Evden Eve Nakliyat

Dünya nüfusunun giderek artması ile birlikte ülkemizin de yer almış olduğu çeşitli ülkelerde insanların yaşamlarını sürdürebilmeleri için ev ya da farklı yapı alanları sürekli olarak inşa edilmektedir. Eskiyen ve sağlamlığından endişe edilen evlerin yıkılarak, yerine yenilerinin inşa edilmesi gibi nedenlerden dolayı yeni eve taşınması gereken kişiler, eski evde bulunan ve maddi ya da manevi yönden oldukça değerli olan eşyalarına zarar gelmeden taşınmak istemektedir. Bahsedilen ihtiyaçlar nedeni ile uzun yıllar sektörde malkara evden eve nakliyat hizmetlerine yer veren firmamız, her türlü ev ya da işyeri eşya veya makinesi gibi eşyaların taşınabilmesi için kalıcı çözüm sağlamaktadır. Ev taşımacılık hizmetinden farklı olarak firmamız tarafından sağlanan hizmetlerden birisi de şehir dışı taşımacılık hizmetidir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlu nakliyat slider2 1 1

 

Tam Zamanlı Güvence İle Malkara Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Genel olarak Ankara, İstanbul, Bursa ya da İzmir gibi büyükşehirlerde oldukça fazla görülen taşınma işlemleri, insan nüfusunun daha az olduğu Tekirdağ gibi şehirlerde de sürekli ihtiyaçlardan birisi oluyor. Şehir içi taşınma ihtiyaçlarının yanı sıra insanlar bir şehirden farklı bir şehre taşınmak zorunda da kalabilmektedir. Söz konusu olan şehir dışı taşınma işlemlerinin zamanında ve hatasız olarak yapılabilmesi için malkara şehirlerarası nakliyat hizmetine yer veren firmamız, ev eşyalarınızın doğru şekilde paketlenerek, araçlara yüklenmesini mümkün hale getiriyor. Özel araçlarımız ile birlikte binlerce kilometre yol mesafesine rağmen eşyalarınıza zarar verilmemekte ve ürünler tam zamanında yeni adreslerine ulaştırılarak teslim edilmektedir.

Malkara Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Sektörün önde gelen kaliteli şirketlerinden birisi olmayı başaran firmamız, nakliye hizmetleri ile birlikte malkara parça eşya taşıma hizmetlerine de yer vermektedir. Taşınması gereken eşya ve ürünlerinizin sayısına uygun olarak seçilen araçlarımız, diğer ev ya da işyerlerindeki eşyaların toplamından farklı olarak belirli yani küçük bir eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması için gerçekleştirilmektedir. Kimi zaman bir yatak ve halı, kimi zaman ise televizyon ile masa gibi parça eşyaların teslim edilebilmesi için sunduğumuz nakliyat hizmetlerinde, fiyatlar diğer hizmetlere oranla daha uygun ücretler ile birlikte gerçekleştirilmektedir.