IMG 2564

Aşkale Evden Eve Nakliyat

Aşkale Evden Eve Nakliyat

Yeni evlilik sırasında ev yapıları için üst üste alınmış olan halı ürünleri, masa, yemek takımları, oturma odası takımları ya da yatak odası ürünleri gibi pek çok fazla ev eşyası, her ne kadar bizim için önemli olsa da bu ürünler taşınma sırasında bir hayli zorluk çıkarmaktadır. Genel olarak kısıtlı kapasitesi bulunan araçlar ile taşınmaya kalktığında insanlar, birkaç kez tekrar ederek uzun uğraşlar sonucunda eşyaların tamamını yeni adreslere taşıyabiliyor. Ayrıca tek başına taşınma işlemi sırasında yeterli önlem alınmamakta ve eşyaların çoğuna zarar gelebilmekte ve maddi kayıplar yaşanmaktadır. Söz konusu olan olumsuz durumlar meydana gelmemesi adına sunduğumuz aşkale evden eve nakliyat hizmetlerimizde eşyaların özellikleri ve çeşitlerine göre ürünlerin paketlenmesi ve araçlara bu düzen içerisinde yerleştirilerek yeni evlere taşınması sağlanmaktadır. Şirketimiz tarafınca evden eve taşımacılığın yanı sıra gerçekleştirilen diğer bir hizmet ise asansörlü eşya taşıma hizmetidir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

nusaybin evden eve nakliyat

 

Aşkale Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Erzurum’un önemli ilçelerinden birisi olan Aşkale’de, diğer semtlerde olduğu gibi insanların taşınma ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Ancak 5 ya da daha fazla kattaki binalarda yaşayan ve taşımak zorunda olan kişiler, eşyaların güvenli şekilde indirilebilmesi için bu alanda hizmet sunan nakliyat firmalarını aramaya yönelmektedir. İnsan gücü ile şansa bırakılmadan gerçekleştirmekte olduğumuz aşkale asansörlü nakliyat hizmetlerimizde, özellikle ağır yükü olan ev eşyalarının hiçbir şekilde zarar görmeden ve kısa süre içerisinde araçlara yüklenmesi avantajları yer almaktadır. Ev yapılarının dışarısına koyulan raylı sistemli asansör makineleri, otomatik şekilde eşyalarınızın dışarıdan güvenlik önlemi altında indirilmesi ya da yeni evlere aynı şekilde çıkarılmasına yardımcı oluyor.

 

20151112 160938

 

Aşkale İlden İle Eşya Taşımacılığı

Güler yüzlü ve işinde deneyimli taşıma personellerimiz ile birlikte aşkale ilden ile eşya taşımacılığı hizmetini sağlayan şirketimiz, şehir içi taşımacılıktan daha zor olması sebebi ile güvenli önlemlerini üst düzey tutmaktadır. Ev ya da işyeri taşımak için eşyaların kapasitesi ve özelliklerine göre belirlenecek olan araçlarımız, tamamen şirketimiz bünyesine ait olmakta ve bakımları eksiksiz olarak yaptırılarak, taşıma anında olumsuz durum yaşanmasının da önüne geçilmektedir.