10492210 368495219966426 3170875877978703795 n

Tekman Evden Eve Nakliyat

Tekman Evden Eve Nakliyat

Çocukların eğitimi ya da iş yoğunluğu gibi nedenlerden dolayı bir türlü gerçekleştirilemeyen taşınma işlemleri, aynı zamanda acil olarak yapılması gereken zorunlu bir iş olarak göze çarpıyor. Özellikle ev sahibi ile yaşanan anlaşmazlıklar sonucunda acil şekilde evden çıkmak ve yeni ev bulmak zorunda olan kişiler, ev bulma sonrasında eşyalarını nasıl taşıyacakları konusuna çare aramaktadır. Bu durumda kendi başlarının çaresine bakmak isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazla olsa da, evden eve taşınabilme işlemini hatasız şekilde yapabilmek için deneyimli bir nakliyat firmasından yardım alınması gerekmektedir. Nakliye sektörü içinde uzun senelerden beri tekman evden eve nakliyat hizmeti veren şirketimiz, aynı zamanda Erzurum ve diğer iller için geçerli olan parça eşya taşıma ve şehirlerarası eşya taşımacılık hizmetlerine de yer vermektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

20151112 160938

 

Tekman Şehirlerarası Eşya Taşıma Hizmet Detayları

Eski evden daha yakın bir mahalle ya da ilçeye taşınmak, daha uzak bir şehre taşınmaktan daha kolaydır. Özellikle yüzlerce kilometre uzaklıktaki şehirlere göç edecek insanlar, kimi zaman iş değişikliği, kimi zaman okul kimi zaman ise daha iyi bir hayat sürebilmek için taşınmak zorunda kalabiliyor. Oldukça uzun saatler süren şehirlerarası taşınma işlemlerinde, buna göre hem kendi hayatınızın güvenliğini, hem de eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilmek için tekman şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İlk olarak evdeki oda sayısı ve eşyaların özelliklerini bildirmenizin ardından harekete geçen personellerimiz, eşyalarınızı özel ambalajlar ile paketlemekte ve hatasız şekilde araçlara yüklemektedir. Ayrıca monte edilerek sökülmesi gereken mobilya ya da elektronik cihazlar için özel ustalarımı bulunmakta ve bu eşyalarınız yeni evlerde de doğru montaj işlemi ile yeni yerlerine takılabilmektedir.

Düşük Fiyat Garantili Tekman Parça Eşya Taşımacılığı

Yakın bir dost ya da üniversitede okuyan çocuklarına bir ya da iki parça eşya ulaştırmak isteyen kişiler için sağlamış olduğumuz tekman parça eşya taşımacılığı hizmetlerimizde, araçların bakımlarının eksiksiz olmasına özen göstermekteyiz. Ayrıca eşyaların sınırlı sayıda olması sebebi ile daha uygun kapasiteli olan hafif ticari araç filomuzu kullanmakta ve bu sayede daha düşük ücret ödeyerek, eşyalarınızı taşıtabilmenizi sağlamaktayız.

Bir yanıt yazın