salon ambalajı

Tatvan Evden Eve Nakliyat

Tatvan Evden Eve Nakliyat

Tamamen uzman ve sektörde deneyim elde etmiş personel kadro ile birlikte sağlamış olduğumuz tatvan evden eve nakliyat hizmetlerimizde, en önem verilen nokta ise müşteri memnuniyeti ilkesidir. Güler yüzlü ve titiz nakliye hizmetlerini ilke edinmiş kadromuz sayesinde evdeki eşyalarınızın doğru şekilde kaplanması ve sonrasında araçlara yerleştirilerek, zamanında yeni adreslerine teslim edilmesi sunduğumuz nakliye hizmetleri ile birlikte mümkün hale getiriliyor. Bitlis’in Tatvan ilçesi için hizmet sunan şirketimiz aynı zamanda tüm Bitlis çevresi ve hatta Türkiye’nin diğer şehir ya da ilçeleri için evden eve taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Nakliye şirketimiz tarafınca sunulmakta olan hizmetlerden birisi de asansörlü taşımacılık hizmetleridir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

20151112 160938

 

Tatvan Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Yorulmamak ve diğer işlerini daha sorunsuz olarak yapmak isteyen kişiler, genel olarak acil şekilde ev değiştirmek yani taşınabilmek için işinin ehli nakliye şirketlerinden yardım almak istemektedir. Ev ya da farklı işyerlerindeki oldukça fazla sayıda ve ağırlıkta olan çeşitli eşyaların sorunsuz ve kısa süre içerisinde taşınabilmesi için hizmet veren firmalardan birisi olan nakliyat şirketimiz, nakliye hizmetlerinin daha hatasız ve kaliteli olabilmesi için farklı seçenekler ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Şirketimiz tarafınca sunulan hizmetlerden birisi olan tatvan asansörlü eşya taşımacılığı ile birlikte 5 ya da 10 ve daha üstü katlı bina yapılarından eşyalarınızın daha sorunsuz olarak taşınması sağlanıyor. Bina içerisinde bulunabilecek olan asansörlerin gereksiz yere kullanılmamasını sağladığımız asansör cihazları, evlerin dışına kurulmaktadır.

JUEG4850

 

Tatvan Şehirlerarası Eşya Taşıma Hizmeti

Uzun yıllar elde etmiş olduğumuz deneyim sayesinde nakliye hizmetlerinde daha farklı yenilik ve çeşitliliğe yer veren şirketimiz son olarak tatvan şehirlerarası eşya taşıma hizmetine yer vermektedir. Kapaklı ilçesinden farklı bir şehre ya da farklı bir şehirden buraya taşınacak olan kişiler için sağlamış olduğumuz şehirlerarası nakliyat hizmetinde, özel ve uzun yollara dayalı olan ayrıca sürekli olarak bakımları yapılan özel araç filomuz görev almaktadır. Buna göre eşyalarınıza yolculuk anında zarar gelmesi ya da aracın arızalanması da şirketimizin önceden almış olduğu tüm önlemler sayesinde ortadan kaldırılıyor.

Bir yanıt yazın