evliyaoğlu nakliyat slider2

Saray Evden Eve Nakliyat

Saray Evden Eve Nakliyat

Kendi özel aracınız ile birlikte en az 4 ya da 5 tur atarak gerçekleştirecek olduğunuz ev taşıma işlemlerinde, aynı zamanda sıkça karşılaşılan bir olumsuz durum ortaya çıkıyor. Birbirinden farklı özellikleri bulunan ve değerli eşyaların taşınma anında hasar alması ve buna bağlı olarak bozulabilmesi, taşınma işleminin sizlere daha pahalıya patlamasına sebebiyet vermektedir. Bu ve buna benzer onlarca nedenden dolayı evinizi taşımak adına işinde başarılı nakliyat firmalarından yardım almanız tavsiye edilmektedir. Sektörde kalıcı ve kaliteli bir şirket olan firmamız acil şekilde evinizi değiştirme ihtiyacınızı karşılayabilmek için saray evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. Evden eve taşımacılık hizmetinden farklı olarak şirketimizce sağlanan taşıma hizmetlerinden birisi de asansörlü nakliyat hizmetidir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlu nakliyat

Saray Asansörlü Eşya Taşımacılığı

İstanbul, Ankara ya da İzmir gibi insan nüfusunun kalabalık olduğu büyükşehirlerde, aynı zamanda insanlar için sürekli olarak ev alanları inşa ediliyor. Bu sebeple taşınmak zorunda olan kişiler, insan nüfusunun daha az olduğu Tekirdağ gibi büyükşehirlerde de ortaya çıkıyor. Diğer yapılara göre daha yüksek katları bulunan binalardan taşınmak için eşyaların çizilmeden ya da hasar almadan taşınması gerekiyor. Bu nedenle bina ve eşyaların güvenliği için saray asansörlü eşya taşımacılığı hizmetini sağlayan şirketimiz, Tekirdağ’ın ilçesi olan Saray ilçesinde ve Tekirdağ’ın diğer ilçelerinin yanı sıra tüm Türkiye’deki şehirler için asansörlü taşımacılık hizmetini sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

Saray Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Genel olarak üniversite öğrencileri için kiradaki evlerini değiştirmek, sıkça gerçekleştirilen bir eylemdir. Özellikle 1+1 gibi küçük evlerde yaşayan kişiler, eşyalarını da bu evlere göre daha az seçiyor. Çok fazla eşya taşınmamış olduğu saray parça eşya taşıma hizmetlerimizde, diğer nakliyat hizmetlerinde görülen büyük araçların dışında daha az eşya ya da ürün olması sebebi ile hafif ticari araçlarımız ile birlikte eşyalarınızı şehir içi ya da şehirlerarası sorunsuz olarak taşımaktayız. Taşınma işlemine geçilmeden önce özel ambalaj kaplama malzemeleri ile eşyalarınızın paketlenmesini sağlayan personellerimiz, aynı zamanda binaların iç yüzeylerine zarar gelmemesi adına da eşyaların taşınması için daha titiz davranmaktadır.