20151112 160938

Sapanca Evden Eve Nakliyat

Sapanca Evden Eve Nakliyat

Sapanca evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir firmadan almak isterseniz doğru yerdesiniz. Kurumsal yapımız içinde tüm nakliyat işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayan firmamız, sektörde yer alan başarılı şirketlerden bir tanesidir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

sapanca evden eve nakliyat

 

Sapanca Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Firmamız modern şekilde dizayn edilmiş ekipmanlar ile birlikte günümüz nakliye anlayışına uygun olarak hizmet vermektedir. Yeni dönemde en sık tercih edilen asansörlü taşıma da bunlardan bir tanesidir. Özellikle yüksek katlardan alınacak veya çıkartılacak eşyalar için asansör sistemi büyük avantaj sağlamaktadır.

Sistemi kullanacak personelimiz donanımlı ve tecrübelidir. En doğru ve hızlı şekilde eşyaları indirip yüklemektedir.

Sapanca Evden Eve Nakliyat Güvenli ve Hızlı Taşınma

Hizmetlerimiz nakliyat öncesi ve sonrası tüm süreci kapsamaktadır. Ev, ofis, fuar veya diğer alanlardan taşınan eşyaların bazılarının sökülerek taşınması gerekir.  Bu noktada uzman ve tecrübeleri ekibimiz tarafından tüm eşyalar taşınabilecek duruma getirilir. Tüm ürünler için ayrı ambalajlama yapılır ve sökülürken çıkan ne kadar malzeme varsa birlikte araca yüklenir. Eşyaların ayrı ayrı paketlenmesi, küçük parçaların kaybolmaması için önemlidir. Gelişi güzel araca yerleştirilen parçaların bulunamama veya kaybolma ihtimali yüksektir.

Yeni adresinizde ise eşyalar teslim edilirken, alınırken tüm sökülen bütün eşyaları aynı şekilde montajlanır. Buna özellikle ofis ve fuar taşımacılığında bulunan mekanik eşyaların kurulumu da dahildir. Uzman ekibimiz her türlü eşyayı hızlı ve doğru şekilde söküp birleştirecek donanımına sahiptir.

 

sapanca evden eve nakliyat

 

Sapanca Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık nakliye firması seçerken dikkat edilmesi gereken ilk konudur. Günümüzde modern nakliye şirketlerinin tamamı sigortalı taşımacılık yapmak zorundadır. Bu maddi açıdan kayıp yaşanmaması adına yapılır ve müşterilere sunulan bir güvencedir.

Firmamız kurumsal yapısı içinde tüm nakliyat işlerini sigortalı yapmaktadır. Alınan her eşya gideceği yere sağlam bir şekilde ulaştırılır. Bunun için birçok önlem alınmasına rağmen eşyaların zarar görmesi halinde ise bedeli eksiksiz bir biçimde ödenir.

Tüm bu hizmetleri uygun fiyata sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Bilgi almak ve soru sormak için web sitemizden mesaj gönderebilir ya da telefonla arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]