Susurluk Evden Eve Nakliyat

Susurluk Evden Eve Nakliyat

Susurluk evden eve nakliyat hizmetini kaliteli ve uygun fiyata sunuyoruz. Şirketimiz evden eve nakliye dışında ofis, fuar, parça, yük ve tekstil taşımacılığında da yer alan, piyasadaki önemli firmalardan bir tanesidir.

Yıllardır yer aldığımız nakliye sektöründe bütün işlerini başarı ile tamamlayan firmamız, sizlere daha iyi hizmet vermek için her geçen gün kendini yenilemektedir. Çağdaş nakliyata uyum sağlamayı başarabilen firmamız ile uygun fiyata güvenli ve hızlı bir şekilde tüm nakliyat işlerinizi sorunsuz halledebilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

susurlu evden eve nakliyat

Susurluk Nakliyat

Özellikle çok eşyası olan evler için taşınma süreci biraz daha zordur. Anlaşılan nakliye firmasının tecrübesi ve nakliye için gereken ekipmanları yetersiz ise taşınma daha da zor hale gelebilmektir.

Şirketimiz her boyutta ve hassasiyette eşyayı taşıyabilecek, uzun yollar hasar görmeden adrese ulaştıracak donanına sahiptir. Nakliyeciliğe uygun olarak dizayn edilen geniş araç filomuz ile sizlere en doğru şekilde hizmet vermekteyiz.

Eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun araçlarımız kapasitesi yeterli büyüklükte olduğundan, eşyaları sıkıştırmadan rahatça gideceği adrese ulaştırabiliyoruz. Böylece hem darbelere karşı eşyalar korunmuş olurken, aynı zamanda yükle ve indirme işlemini de kolayca tamamlıyoruz.

Kırılacak eşyalar için ayrı önlemler alıyoruz. Piyasada bulunan birinci sınıf kalitede, darbeye ve çarpmaya dayanıklı ambalajlarımız ile eşyaları son derece korunaklı hale getiriyoruz.

Susurluk Sigortalı Nakliyat

Alınan önlemlere karşın eşyalar zarar görürse sigorta güvencesi ile bedeli eksiksiz bir şekilde iade ediyoruz. Böylece ek masraf çıkmadan taşınma süreci sizin için tamamlanmış oluyor.

 

susurluk evden eve nakliyat

 

Susurluk Evden Eve Nakliyat Asansör Sistemi

Susurluk evden eve nakliyat hizmetinde asansörlü taşıma da yapıyoruz. Yüksek katlara kadar kurabildiğimiz sistem ile sorunsuz bir şekilde eşyaları çıkartabiliyoruz. Bu yapılacak işin daha kısa sürede bitmesini sağladığı gibi eşyaların da merdivenden çıkarken uğrayabileceği darbelerden korumuş oluyor.

Şirketimiz kurumsal yapısı içinde bütün nakliyat sürecini planlamaktadır. Bu doğrultuda sizinle bilgi paylaşılmakta ve ücreti buna göre belirlenmektedir. Bu planlı çalışma ile son anda ek ücret ile karşılaşmadan nakliyatı tamamlanmış oluyoruz.

Hızlı, güvenli ve kalite nakliyat için bizimle telefon numaralarımızdan iletişe geçebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 4 Average: 5]