IMG 3687 e1562657199864

Pertek Evden Eve Nakliyat

Pertek Evden Eve Nakliyat

Şirket olarak gelişen nakliyat sektörü içinde kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi adına her adımda profesyonelce düşünüp, en doğru şekilde nakliye sürecini tamamlıyoruz.

Sunduğu akılcı çözümler ile sizlere olabilecek en uygun fiyata yüksek kalitede nakliye hizmeti sağlayan şirketimiz, günümüz şartlarına uygun, modern taşımacılığın gerektirdiği tüm yükümlülükleri uygulayarak sorunsuz taşımacılık için her şeyi düşünmektedir. Bu doğrultuda Pertek evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık işlerinde müşteri memnuniyetini gözeterek hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresine sorunsuz ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Şirketimiz piyasada bulunan kurumsal yapıdaki nakliyat firmalarından bir tanesidir. Kurumsal yapımız içinde modern nakliyat anlayışı ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

pertek evden eve nakliyat

 

Pertek Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Başlangıçta nakliyat öncesi evinize gelen ekibimiz tüm eşyalarınızın hacmini, hassasiyetini ve ağırlığını hesaplayarak; kırılacak ya da bozulacak eşyaları da tespit ederek bir rapor hazırlar.

Bu rapor doğrultusunda nakliyat günü için her şey planlanır. Bu sayede taşınma sırasında ya da indirme yükleme anında aksilikler yaşanmaz.

Bu planlama sayesinde nakliyat süreci hızlı bir şekilde işler. Eşyalarınız güvenli bir şekilde adrese ulaşır. Burada ise sökülen eşyaların montajı istediğiniz yerde tekrar yapılır. Montaj konusunda son derece bilgili ve deneyimli olan personellerimiz, bu işleri de kısa sürede ve doğru şekilde tamamlar.

 

pertek evden eve nakliyat

 

Pertek Evden Eve Nakliyat Sigortalı ve Güvenli Taşımacılık

Şirketimizin müşterilerine sunduğu güvencelerden biri de nakliyat sigortasıdır. Pertek evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında sigortalı taşımacılık yapan şirketimiz, bu konuda da sizlere garanti sağlamaktadır.

Eşyalarınızın nakliyata bağlı bir zarar görmesi halinde, eşyanın tüm bedeli bire bir iade edilir. Böylece hiçbir şekilde maddi kaybınız olmadan nakliye sürecini tamamlamış olursunuz.

Pertek Evden Eve Nakliyat Sistemli ile Taşıma

Pertek Evden Eve nakliyat asansörlü taşımacılıkta da piyasanın önde gelen firmalarından bir tanesiyiz. Yılların getirdiği tecrübe ile sorunsuz bir şekilde asansörlü taşımacılık yapmaktayız. Gerek asansörün kurulumunda, gerek eşyaların çıkartılmasında alanında uzman personellerimizin donanımı bu süreci kolaylaştırmaktadır.