Pozantı Evden Eve Nakliyat

Pozantı Evden Eve Nakliyat

Pozantı evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşyalarınızın fazlalığına, taşınacak mesafeye ve eşyanın alınıp taşınacağı kat sayısına bakılarak belirlenmektedir. Ayrıca asansör kullanılması ve özel yapılmış eşya olması nakliye fiyatlarını belirlerken dikkate alıyorlar. Ancak her taşıma işlemi için nakliye fiyatı aynı değildir. Evinizi taşımak istediğinizde mutlaka kurumsal firmalardan destek almalısınız. Bu sayede sağlıklı bir şekilde taşınma geçirebilirsiniz. Bu sektörde hizmet veren birçok firma vardır. Bu firmalar size sundukları hizmetler ile taşınacağınız yere sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanız için yardım ediyorlar.

Pozantı evden eve nakliyat hizmeti sunan birçok firma vardır. Bu firmaların kaliteli hizmet verenlerini bulmak için öncelikle iyi bir araştırma yapmalısınız. Yapacağınız araştırma sonucu bulacağınız firma size sorun çıkarmak yerine yeni evinize kolaylıkla geçmenize yardımcı olmalıdır. Ayrıca eşyaların paketlenmesi ve nakliye araçlarına yüklenmesi gözünüze basit bir işlem gibi gelmesin aksine uzmanlık gerektirir. Beyaz eşyaların taşınması aşamasında da dikkatli davranılması gerekir. Bunun için hizmet almaya karar verdiğiniz firma ile detaylı görüşmeler yapıp yapacakları işi ayrıntıları ile öğrenmenizi tavsiye ederiz.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

pozantı evden eve nakliyat

Pozantı Evden Eve Nakliyat Ne Kadar?

En Uygun Nakliyat Fiyatı Nedir ?

Pozantı evden eve nakliyat evinizin taşıma işlemini yaptırmak istediğinizde sizinde kafanızda ‘Çukurova şehir içi nakliyat ne kadar?’ oluşuyor değil mi? Bunun için bir araştırmaya gidiyorsunuz.Ucuz olsun ama kaliteli olsun diye düşünüyorsunuz ve işini doğru ve uyguna yapan bir firma arayışına giriyorsunuz. Burada önemli olan firma nasıl çalışır, elemanları nasıl, kullandığı malzeme nasıl, araçları ekipmanları nasıl, sorularınıza olumlu cevapları bulmanız. Bu eşyalarınızın sağlıklı ve hasarsız bir şekilde taşınması için oldukça önemlidir.

Örneğin; Bir A… firması Pozantı evden eve nakliyat hizmetini 1500 tl ile 2500 tl arası yapıyor diyelim. Kurumsal olan bir firma olan B…. firması 1000 tl ile 1500 tl arasında bir fiyat verdi. Hatta bazı kurumsal olmayan firmalar 1000 tl altında bile fiyat verirler. Sizlere tavsiyemiz A…. firmasını seçin. Çünkü B… firmasının vergisi, sigortası, KDV’si ve eleman sigortası yoktur. Hatta bu kadar düşük fiyatta taşıma yapan yerler firma değillerdir. Taşıma işini belge kiralayarak yaparlar. Böylelikle giderler azalır. İyi taşır mı diye düşünürseniz belki şansınıza iyi taşıyan bir yer denk gelebilir ama güvencesi yoktur. En önemli nokta da taşıma elemandır. Bir taşıma elemanının kurumsal firma için maliyeti ortalama olarak 250 tl dir.

Kurumsal olmayan firmalar tanıdıklarını ve ya az bir miktar vererek işi bilmeyen insanları getirirse ve onlara taşıma işini yaptırırsa taşıma elemanının maliyeti ortalama olarak 100 tl civarında olur. Yani ucuz iş yapanlar hem eşyalarınıza hem de taşımacılık sektörüne zarar verirler. Evinize alacağınız bir beyaz eşyanın günümüzde en uygun fiyatlısı 5 bin tl civarındadır. Taşıma esnasında zarar görürse tamir edilmesi de zordur ve maliyetlidir. A… firma ile B… firması arasındaki az bir fiyat farkı için sizce kurumsal olmayan, güvencesi, sigortası olmayan bir firmayla çalışmaya sizce gerek var mı ? Kararınızı siz vermelisiniz.

pozantı evden eve nakliyat

Pozantı Asansörlü Nakliyat Nedir?

Taşıma Esnasında Nelere Dikkat Edilmeli ve Neler Yapılmalı ?

Asansörlü nakliyat, ev taşıma için yeni yeni gelişmiş bir nakliyat türü diyebiliriz. Pozantı evden eve nakliyat asansörlü nakliyatın çıkması ile yaygınlaşması arasındaki zaman kısadır. Tüm Pozantı evden eve nakliyat firmaları arasında çabucak yayılmıştır. Daha önce de ev taşımacılığı yapan ama ev taşımacılığı ile ilgisi olmayan nakliyeciler ortaya çıkmıştır. Kalitesiz ve güvensiz hizmet vermeleri sebebi ile evden eve nakliyat firmaları açılmaya ve hatta hızla çoğalmaya başlamıştır. Asansörlü evden eve nakliyatta, taşınacak olan eşyalarınız bina dışına çıkarılır. Daha sonra kamyona yüklenir. Sonra eşyalarınızın yeni evinize taşınması için evinizin balkonundan ve ya bir penceresinden katınıza kadar ulaştırılmış asansör ile dışarı aktarılması ve taşınmasıdır.

Asansörlü taşımacılıkta kullanılan asansörler, yük taşıma özelliğine göre tasarlanmış, üzerine yüksek katlara kadar ulaşabilen asansör yerleştirilmiştir ve taşımacılık bunlar ile yapılır. Asansörlü taşımacılığın firmalar tarafından kullanılmadığı zamanlarda tüm ev eşyaları mecburen apartmanlarda bina merdivenlerinden indiriliyordu. Eşyalar zar zor indirilir, küçük eşyalar, koliler kucaklarda üst üste yığılmış olarak taşınır, buzdolabı, çamaşır makinası, gardropların sökülmüş kısımlarını genellikle tek kişi sırtında taşırdı. Asansör aracının tercih edilmediği ya da binaya bu aracın yakınlaştırılmasının mümkün olmadığı evlerde bu yöntem yine mecburen devam etmektedir.

Tabii bu taşıma şekli her zaman eşyalar için bir hasar riski demektir. Dar apartman merdivenlerinden büyük eşyalar ile iniş çıkışlarda işi yapan elemanlar da oldukça zorlanırlar. Bu durumda eşyalar duvara veya merdiven çarpar. Sonuç olarak istenmeyen küçük ve ya büyük hasarlar oluşur. Bu tür sorunlar nakliye firması elemanları ve yetkililerini de zor durumda bırakır.

Asansörlü taşımacılık ise, eşyalar apartman merdivenlerinden değil de doğrudan bina dışından katınıza uzatılan asansör vasıtası ile daha hasarsız şekilde ve daha kısa sürede taşınmaktadır. Bu yüzden hem zamandan kazanmak hem de hasarsız bir taşıma işlemi sağladığı için asansörlü evden eve nakliyat firmaları için son dönemlerde daha çok tercih edilen bir sistem olmuştur. Adana evden eve nakliyat için bu linke tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. LİNK >>> https://www.evliyaogluevdenevenakliyat.com/adana-evden-eve-nakliyat/ <<<<<

Pozantı Evden Eve Nakliyat Taşıma Öncesi Yapılması Gerekenler ?

Öncelikle kendinize ait aracınız var ise taşınmadan bir gün önce çiçekleri kendiniz götürünüz. Sıvı yağ, bal, çilek reçeli, menemen gibi kavanoz ürünleri kendi aracınız ile taşıyınız. Aracınız yoksa en son nakliyeciye durumu belirterek özenli bir şekilde taşınmasını söyleyerek teslim ediniz. Sıvı olduğu için koli olarak üste konulması diğer eşyalara bulaşması gibi tehlikelere yol açabilir. Özel eşyalarınızı yanınıza alınız. Kimlik cüzdan anahtar gibi özel eşyalarınız bu kalabalığın içinde kaybolabilir ve ya ihtiyaç halinde bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumlarda panikle çalındı düşüncesine de girebilirsiniz. Anlaştığınız firmaya güveniyorsanız emek veren işçiler böyle bir şeyi kesinlikle yapmaz.