Şahinbey Evden Eve Nakliyat

Şahinbey Evden Eve Nakliyat

Şahinbey evden eve nakliyat bir evden başka bir eve eşyaların paketlenip diğer eve aynı şekilde yerleştirilmesine denir. Aynı zamanda en teferruatlı taşıma şeklidir. Eşya ve kat durumuna göre fiyatlar belirlenir.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

şahinbey evden eve nakliyat

Şahinbey Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şahinbey evden eve taşımacılıkta 900 TL – 2000 TL aralıklarında değişkenlik gösterir. Eğer 2. kattan 5. kata 2+1 daire taşınacak ise ortalama fiyatlar 1400 TL olarak belirlenebilir. Ancak kesin bir rakam almak için nakliyat firmalarını arayarak öğrenmek daha doğru olur. Ayrıca Gaziantep evden eve nakliyat ile ilgili diğer bir makalemize de göz atabilirsiniz. Link >>>> https://www.evliyaogluevdenevenakliyat.com/gaziantep-evden-eve-nakliyat/ <<<<

 

Şahinbey Uygun Evden Eve Nakliyat Firmaları Hangileridir?

Güvenli Firma Nasıl Bulunur?

Şahinbey evden eve nakliyat aslında uygun bir nakliye firması aramak çok mantıklıdır.Fakat uygun ararken eşyalarınızı kullanılmaz hale gelebilir.Bunun başınıza gelmemesi için bir kaç önerimiz var.

-Firma seçiminizi yaparken firmanın gerçek veya tüzel olduğunu sorun,

-Evinize girecek personelin profesyonel ve sigortalı olduğunu sorun,

-Mobilyalarınız için ustanın tecrübesi ve kurulum aşamasındaki yetenekleri,bilgileri önemlidir.

-Taşınacak aracın modelini, ev eşyası taşımaya uyun olup olmadığını sorun.

Sorduğunuz sorular karşılığında alacağınız cevaplar size o firmayı seçip seçmeme konusunda yol gösterir. Firmanın sorulara kaçamak cevap vermeleri net olmamaları durumunda o firmadan uzak durun. Hallederiz, sorun yok, merak etmeyin diye de geçiştirmeye devam ederlerse de kesinlikle o firma ile anlaşmayın.

Mesela A firması nakliyat hizmeti esnasında mobilya ustası sökme takma yapabilir mi ? diye bir soru yöneltebilirsiniz. Firmanın size yıllardır bizimle beraber ve işini ustalıkla yapar demesi yeterlidir ama her mobilya farklıdır sökülür mü, sökülürse geri kurulabilir mi,sökeriz, taşırız ancak bir usta yardımı gerekebilir, personelimiz gelsin sökmeyi denesin kurabilirse kursun gibi cümlelerle karşılık alırsanız bu firma seçmemeniz gereken bir firmadır ve uzak durmalısınız.

Asansörlü Nakliyat Nedir, Nasıl Yapılır, Güvenli Midir, Şartları Nedir?

Şahinbey evden eve nakliyat asansörlü nakliye, taşınacak eşyaların güvenli bir şekilde yüksek katlara zarar görmeden çıkarılmasını sağlayan sistemdir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, nakliye sektöründe de çok kullanılan asansörler uygun şartlar altında nakliyat için oldukça güvenlidir. Asansörlü taşıma hizmeti ile binanın dış cephesine veya asansör sistemi kurulu bir araç ile eşyalarınız en hasarsız şekilde uygun pencere veya balkon kullanılarak, taşıma işlemi yapılır.Asansörlü nakliyatın kullanılabilmesi için gerekli şartlar;

l Eşyaların alınacağı binanın asansörlü nakliyat için uygun olması gerekir.

l Asansörlü nakliyatın uygulanabilmesi için firma yetkilileri önceden binaya gelerek cephe ve konum bilgilerini değerlendirir.

l Araca ve raylı sisteme engel olabilecek ağaç veya elektrik tellerinin olmaması gerekmektedir.

l Eşyaların çıkabileceği bir alanın olması gerekir.

 

[yasr_overall_rating]