Şanlıurfa İstanbul Arası Nakliyat

Şanlıurfa İstanbul Arası Nakliyat

Şanlıurfa evden eve nakliyat oldukça zor bir iştir. Birçok firma bu zorluğun altına giriyor ve sizin için taşımacılık yapıyor. Şehirler arası taşıma en az 2 veya 3 saat nakliye firmaları eşyalarınızı taşımakla meşgul. Çoğu evden eve nakliyat firmaları elbette bu zor görevi kolayca yapamıyorlar ve bazı sorunlar oluşabiliyor. Örneğin eşyalara zarar gelebiliyor yahut eşyaları eve taşırken bir sıkıntı çıkarılabiliyor. Bu yüzden doğru bir firma ile iş yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

şanlıurfa istanbul arası nakliyat

Şanlıurfa İstanbul Evden Eve Nakliyat

Urfa evden eve nakliyat zor bir iş olduğunu söylemiştik. Fakat Şanlıurfa İstanbul arası nakliyat daha zor bir iştir. Çünkü Şanlıurfa ile İstanbul arası neredeyse 14 saate yakın bir değer. Bunun için gerçekten çok zor. Evliyaoğlu gibi işinde uzmanlaşmış ve yıllardır süregelen değişmez güzel hizmetiyle nakliyat işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Şanlıurfa evden eve nakliyat için bu linkten >> https://www.evliyaogluevdenevenakliyat.com/sanliurfa-evden-eve-nakliyat/ ulaşabilirsiniz.

 

Şanlıurfa İstanbul Arası Nakliyat Fiyatları

Şanlıurfa İstanbul arası nakliyat fiyatları oldukça değişiklik gösteriyor. Mesela Mobilyaların paketlenip paketlenmeyeceği, kaç odalı eve taşınılacağı, eski evin kaçıncı katta olduğu aynı zamanda yeni evin kaçıncı katta olduğu gibi birçok soru sorulduktan sonra fiyat belirlenebilir. Yahut Şanlıurfa İstanbul arası nakliyat nakliye 2000 ya da 3000 gibi fiyatlardan başlayıp 5000,6000 gibi fiyatlara çıkabiliyor. Unutmayın bu fiyatların değişmesi aşağıdaki sebeplerden kaynaklanıyor.

l KAÇ ODA SALON EŞYANIZ TAŞINACAK?

l EŞYANIZ ASANSÖRLÜ MÜ TAŞINSIN? (Örnek; Asansörle)

l SİGORTA İSTİYORMUSUNUZ?

l FULL PAKETLEME İSTİYORMUSUNUZ?

Bazı nedenlerdendir.

Şanlıurfa İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma, evden eve nakliyattan hem daha ucuz hem de daha hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilir. Parça eşya taşıma sektörde oldukça tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Çünkü günümüzde evden eve taşımacılık yapmaktan ziyade parça taşımacılık ile daha fazla para cebinizde kalır. Bu yüzden parça eşya taşıma ekonomik bir çözüm kaynağıdır. Şanlıurfa İstanbul arası nakliyat parça taşımacılığı yapan firma sayısı çoktur. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken husus şudur ki günümüzde çoğunlukla amatör firmalarının olduğunu söylemek mümkün. Eşyalarının karışabilir yahut arar görebilir. Bunun için profesyonel bir firma ile anlaşmanız sizin için daha karlı olacaktır.