LOGOLARR

Patnos Evden Eve Nakliyat

Patnos Evden Eve Nakliyat

Daha büyük bir evde oturan ancak daha uygun maliyetli küçük bir eve geçmek zorunda olan kişiler, bu ihtiyaçlarını giderebilmek için öncelikle yeni ev bulmak ve o eve taşınmak zorunda kalmaktadırlar. Ev değiştirmek her ne kadar oldukça zor bir süreç gibi görünmüş olsa da, gelişen teknoloji ve işinde deneyimli nakliye firmaları sayesinde bu işlem oldukça kolay hale getiriliyor. Türkiye’nin en batısından, en doğusuna kadar aralıksız olarak nakliye hizmetine yer veren firmamız, patnos evden eve nakliyat hizmetlerini de sorunsuz olarak tamamlamaktadır. Özel araçlarımız ve detaylı paketleme hizmetlerimizden, uygun ücretler ile yararlanabileceğiniz gibi yalnızca eşya paketleme hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

yatak ambalajı e1552235198174

 

Patnos Asansörlü Eşya Taşımacılığı Hizmeti

İnsanların bile asansör olmadan çıkmakta zorlanmış oldukları 5 ya da daha büyük katlı yapılar, özellikle taşınma sırasında daha büyük bir işkenceyi beraberinde getirmektedir. Elinde hiçbir şey olmasa dahi merdivenleri çıkıp inmekte zorlanan kişiler, taşınma aşamasında oldukça ağır eşyaları nasıl indirip, çıkaracaklarını kara kara düşünmektedir. Ancak gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için patnos asansörlü eşya taşımacılığı hizmetlerine yer vermektedir. Özel kamyon üzerine kurulmuş olan raylı sistemli asansör makineleri, büyük ve ağır eşyalarınızın saniyeler içerisinde yüksek katlı evlerden indirilmesini ve aynı şekilde yeni evlere çıkarılmasını mümkün hale getirmektedir.

İndirimli Fiyat Avantajlı Patnos Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Özellikle memur kesimin sıkça karşılaşmış oldukları durumlardan birisi de, atama yani görev yerlerinin değişmesi durumudur. Öğretmen, bankacı ya da polis veya bir şirkette müdür pozisyonunda iş hayatını sürdüren insanlar, aniden yapılan atama nedeni ile yaşadıkları evlerini yeni adreslere taşımak zorunda kalmaktadır. Bu durumlar için uygun ve indirimli fiyat avantajı ile şehirlerarası nakliyat hizmetine yer veren firmamız, Ağrı’nın ilçesi olan Patnos ilçesinden farklı olarak diğer ilçe ve ülkemizdeki tüm şehirler için nakliye hizmetini sağlamaktadır. Taşıma sırasında bize emanet etmiş olduğunuz tüm eşyalarınız sigorta kapsamı altında bulunmakta ve herhangi bir olumsuz yaşanması sonrasında zararınız firmamız tarafından sizlere ödenmektedir.

Bir yanıt yazın