oturma odası paketleme 1

Eleşkirt Evden Eve Nakliyat

Eleşkirt Evden Eve Nakliyat

Yeni zamanlar geçirmek ve hayatın büyük bir bölümünü paylaşacak olduğumuz yeni evlere taşınmak, kimi zaman stresli ve oldukça sancılı sonuçlar ortaya koyabilmektedir. Özellikle taşınma işlemi sırasında neler yapılması ve hangi önlemlerin alınması gerektiğinin bilinmemesi ayrıca deneyim eksikliği konuları nedeni ile büyük bir maddi kayıp yaşanması muhtemeldir. Ancak işinde başarılı ve deneyimli firmamız evliyaoğlu tarafınca yardım alabilecek olduğunuz eleşkirt evden eve nakliyat hizmetlerimi sayesinde, taşınma işlemleriniz büyük bir dert olmaktan çıkacaktır. Özel araç filomuz arasından seçim yapabilmenizi sağlayan firmamız, evdeki eşyalarınızın olması gerektiği gibi ambalajlanmasını da sağlıyor. Buna göre taşınma sırasında elektronik cihaz ve malzemelerinizin hasar almasının da engellendiği bilinmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

IMG 8185

 

Eleşkirt Şehirlerarası Nakliye Hizmeti

Nüfusun oldukça kabalık olduğu İstanbul, Bursa ya da İzmir gibi büyükşehirlerde olduğu kadar, az sayıda kişinin yaşamış olduğu Ağrı ilinin Eleşkirt gibi çeşitli ilçelerinde taşınma işlemlerinin ortaya çıktığı görülebilmektedir. Şehir içi taşınmaların dışında şehirlerarası yani farklı bir şehirden, daha uzak bir şehre evlerini taşımak zorunda olan insanlarda bulunabilmektedir. Oldukça uzak kilometre mesafeleri arasında gerçekleştirilen taşınma işlemleri için kaliteli çözüm odaklı şehirlerarası nakliye hizmetine yer veren kadromuz, eski evlerdeki boya ya da zemin kaplama gibi yüzeylerine zarar gelmeden eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Ek ücret ödemenize gerek kalmadan monte edilmesi gereken çok sayıda cihaz ya da eşyalarınız için özel ustalarımızın yer aldığı personel kadromuz sayesinde taşınma sonrası kurlum işlemleri ile uğraşmanıza da gerek kalmamaktadır.

Eleşkirt Asansörlü Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Farklı sosyal medya platformlarında, haber kanallarında veya çeşitli internet sitelerinde, nakliye hizmeti alan insanlar tarafınca hizmet aldıkları firmalardan şikâyetçi olduğu görülmektedir. Özellikle hizmeti sağlayan personellerin kaba olduğu ve eşyalara gerekli değerin gösterilmediği için kırıldığı şikâyetleri, insanları kendi başlarının çaresine bakmasına yönlendirmektedir. Ancak uzun seneler dürüstlük ve güvenilirlik ilkesi ile asansörlü eşya taşımacılığı ve şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti sağlayan evliyaoğlu firmamız, eşya paketleme, araçlara yükleme, yeni adrese çıkarma ve monte işlemi aşamasında oldukça hassas davranmaktadır. Yüksek katlı evler için özel asansör cihazları ile koruma altına alınan eşyalarınız, zarar görmeden hızlı sürelerde araçlara yüklenerek yeni evlerine taşınmaktadır.