evliyaoğlunakliyat resim

Doğubeyazıt Evden Eve Nakliyat

Doğubeyazıt Evden Eve Nakliyat

Kurulu ve düzenli bir hayatı olan hatta doğduğu günden itibaren uzun yıllar aynı evde yaşayan kişiler, hiç beklenmedik zamanlarda aniden ev değişikliği yapmak zorunda kalabiliyor. Bu durumda ne yapacaklarını bilmeyen insanlar, bu ihtiyaçlarını giderebilmek için uzman ve kaliteli nakliye firmalarından yardım almak istemektedir. Ülkemizin küçük ya da büyükşehirlerinde olduğu gibi Ağrı ve çevre ilçeleri için nakliyat hizmeti veren firmamız, doğubeyazıt evden eve nakliyat hizmetlerine de yer vermektedir. Taşınma sırasında en önemli noktalardan birisi, eşyaların doğru ve etkili şekilde paketlenmesidir. Bu işleme dikkat eden nakliye personelimiz, eşyaların özelliğine göre ambalaj malzemeleri kullanmakta ve eşyalarınızı paketlemektedir. Evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra firmamız tarafınca uzun yıllar sunulan hizmetlerden birisi de şehirlerarası nakliye hizmetleridir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

salon ambalajı

 

Sorunsuz Şekilde Sunulan Doğubayazıt Şehirlerarası Nakliye Hizmeti

Belirli bir şehirden, farklı bir şehre göç etmek yani evlerini taşımak zorunda olan insanlar, genel olarak aradıkları şehirde iş imkânının kısıtlı olması ve daha büyükşehirlerde iş bulabilmek ihtiyacı için bu seçeneğe başvuruyor. Ülkemizde iş imkânının kısıtlı olduğu illerden birisi de Ağrı’dır. Ağrı’nın ilçesi olan Doğubayazıt için nakliye hizmetini sağlayan firmamız, şehir içi hizmetlerinden farklı olarak şehirlerarası nakliye hizmetine de yer vermektedir. Şehir içi taşımacılıktan daha uzun ve zahmetli olan şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde, bize emanet etmiş olduğunuz tüm ev eşyalarınız sigorta kapsamında bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınıza zarar gelip, gelmeyeceğini düşünmeden kısa süre içerisinde yeni adrese ulaştırılmasının keyfini sürebilirsiniz.

 

 

 

Doğubayazıt Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Maddi yönden biraz sıkıntıda olan insanlar, genel olarak kiralık evlerde hayat sürmektedir. Ancak kirada yaşayan kişiler, belirli dönemlerde kiranın yükseltilmesi ya da kira sahibi ile anlaşmazlıklar sonucunda evlerinden farklı bir yapıya taşınmak zorunda kalmaktadır. Kısa katlı yapılara oranla, daha zorlu bir işlem olan yüksek katlı yapılardan taşınma işlemleri, firmamız evliyaoğlu tarafından sunulan asansörlü eşya taşıma hizmetleri ile daha konforlu şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi ile birlikte özel ray sistemli asansör yardımı ile indirilerek, araçlara yüklenmesi ve sonrasında yeni evlere aynı şekilde çıkarılması sağlanmaktadır.