Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Yıllara dayanan en tecrübeli firma olmanın yanı sıra teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak teknolojik faaliyetleri uygulayan ve kendi envanterinde güçlendirerek hizmet veren firmayız. Eşyaların taşıdığı maddi ve manevi değerin bilincinde olarak özveriyle eşyalarınıza en az sizler kadar özen göstererek taşırız. Taşımacılık işinin sonunda aldığımız memnuniyet yorumları ve görüşleri referansımızı arttırarak firmamızı gündem güne geliştirerek büyümektedir. Müşterilerimizin aklındaki bütün soruların karşılığını bulabileceği ve bir nakliyat firmasında aradığı bütün kriterleri uyan firma olarak işimizin garantisini vermekteyiz. Evliyaoğlu evden eve nakliyat firması olarak işimizi ciddi bir şekilde planlı olarak sürdürmekteyiz.

Van ilinde evden eve taşımacılık konusunda hizmet alabileceğiniz firma seçimi yaparken kesinlikle güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Genellikle nakliyat işlemleri Türkiye ortalamasına göre düşük olsa da çok aşırı düşük rakamlarda kesinlikle dikkatli olmanızda fayda var. Bunun yanında Van evden eve nakliyat firmalarından ruhsat sahibi güvenilir olanları seçmek ileride sorun yaşamamanız adına önemlidir. Firmamız Van’da uzun yıllardan beri Van’nın her noktasına güvenilir bir nakliyat hizmeti vermektedir. Tam donanımlı araçları ve alanında uzman personeliyle kaliteli nakliyatın adresi olmayı başarmıştır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

van evden eve nakliyat

 

Van Evden Eve Nakliyat Hizmet Ayrıcalalıkları Nelerdir?

Van evden eve nakliyat evliyaoğlu firması olarak hizmet ayrıcalıklarını şöyle sıralayabiliriz

  • İşimize en başında planlı bir şekilde başlatırız ve sürdürürüz.
  • Eşyalarınızın özelliklerini bilerek çalışma programı oluştururuz.
  • Eşyalarınızı eşya sınıflandırması yaparak taşırız.
  • Hijyen kurallarına önem vererek paketleme yaparız.
  • Eşyalarınızı dilerseniz modüler asansörlü taşıma sistemimiz ile sorunsuz bir şekilde taşırız.
  • Nakliyat araçlarımızın geniş ve büyük olması eşyalarınızı istiflenerek taşınmasına engel olur.
  • Eşyaların nakliyatı gerçekleştirildikten sonra eşya sayımı yapılarak hasar tespitleri kontrol edilir.
  • Varsa hasar tespitlerine ilişkin rapor düzenlenerek sigorta acentesine yönlendirilir.
  • Deneyimli personellerimiz sayesinde eşyalarınız deforme olmadan sökülüp takılır ve taşınır.
  • İşimizi başından sonuna kadar müşterimizin istediği şekilde gerçekleştiren bir firmayız.

Van evden eve nakliyat firmasının olmazsa olmazları arasındaki web sitesi hizmetimiz ile oturduğunuz yerden hakkımızdaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Taşıma araçlarımızdan tutunda paketleme şeklimize kadar tüm sevkiyat işimizi web adresimizden öğrenebilirsiniz.

Van Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Herkes hayatının belli bir döneminde birçok kez taşınmak durumunda kalmıştır. Gerek iş sebebi gerek ailevi sebepler ya da sadece yeni bir evde yaşamak için olsun, insanların aklına gelen ilk soru hangi nakliyat firmasını seçeceğidir. Van evden eve nakliyat firması sizler için en ideal seçimlerden biridir. Taşınma işlemi öncesinde sizleri ziyaret eden ekibimiz, evinizde taşınacak eşyaların bir listesini yaparak yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek ve sizlerin alacağınız hizmetten memnun kalmanızı istemektedir. Ekibimiz Van’ın her bölgesine hakim olduklarından taşınma işleminizin oldukça kısa süreceğinden emin olabilirsiniz. Belli bir mesafe sınırımız bulunmadığından Van’ın istediğiniz her bölgesine taşımacılık hizmetinizi yapabilmekteyiz.

Van Evden Eve Nakliyat Hijyenik Ekipmanlar İle Taşımacılık

Taşıma işlemi öncesinde ekiplerimiz evinizde bulunan küçük ya da büyük her eşyanın koruyucu malzemeler ile kaplamasını yapacak ve kutulara yerleştirecektir. Mobilya, beyaz eşya ve mutfak malzemeleri gibi hassas eşyaların kaplanmasında ise hasar önleyici malzemeler kullanılmakta ve yaşanabilecek hasarların minimuma düşürülmesi amaçlanmaktadır. Bu işlemlerden sonra eşyalarınızın taşıma aracına yüklenmesi yapılacak ve araç içinde de sabitlenmesi sağlanacaktır. Nakliyat ücretleri de firmadan alacağınız hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Alınan güvenlik önlemleri, ekibin profesyonelliği ve taşınacak mesafeye göre ücretlerde farklılık yaşanabilmektedir.  Bizler sizlere en iyi fiyata en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

20151112 160938

Van Asansörlü Evden Eve Taşıma Aracı Kolaylığı

Akla gelen sorulardan biri yüksek katlara eşyaların nasıl kolaylıkla taşınacağıdır. Asansörlü taşıma sistemlerinin kullanılması ile bu işlemler günden güne oldukça kolaylaşmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile nakliyat konusunda da büyük gelişmeler yaşanmış ve makinelerin gücü taşınma işlemlerinin kolaylaşmasında büyük katkı sağlamıştır. Asansörlü sistem otomatik merdiven ve eşyanın yerleştirildiği bölümden oluşur. Eşya araçtan alınarak bu bölgeye yüklenir ve istenen kata taşınır. Daha sonra ekibimiz eşyayı evin içine taşıyarak yerleştirilmesini gerçekleştirirler.

Van Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılık

Van evden eve nakliyat Müşteri memnuniyetine önem çalışan firmamızın hizmet ağları ülke geneline yayılmaktadır. Evden eve taşımacılık işini şehir içi ve şehir dışı mesafelerde sorunsuz bir şekilde halleden firmamız referansı en kuvvetli firmalar arasındadır. İşimizi özenerek temiz ve düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için müşteri memnuniyetimiz giderek artmaktadır. İlden ile Taşımacılık işimize dair merak ettiğiniz her şeyi firma çalışanlarımızdan arayarak ya da firmamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Etik ve ahlak kuralları çerçevesinde göstermiş olduğumuz çalışma şeklimiz sizler tarafından her zaman takdir edilmektedir. Taşımacılık işinin sorunsuz bir şekilde halledilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Van Evden Eve Nakliyat Güvenilir Taşımacılık Esasları

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmaları seçerken tercihiniz işi bilen güvenilir nakliye firmalarından yana olmalıdır. Bu şekilde karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları en aza indirerek hem zamandan hem de nakitten büyük ölçüde tasarruf sağlamış olursunuz. Van evden eve nakliyat firması olarak bize başvurduğunuzda öncelikle eşyalarınız kontrol edilerek genel bir nakliyat planı yapılmaktadır. Nakliyat planı doğrultusunda size sunulan fiyatı kabul ederseniz nakliyat için gerekli prosedürler başlatılır. Taşınma işlemi için gereken personel ve araç belirlenerek nakliyatın ne kadar sürede ve nasıl olacağıyla ilgili genel bir değerlendirme yapılır. Bu bilgiler karşı tarafla paylaşıldıktan sonra eğer sorun yoksa nakliyatla ilgili sözleşmeye karşılıklı olarak imzalar atılarak işlem tamamlanır. Ayrıca taşınma süresinin başlangıç ve bitiş tarihi dikkate alınarak yol taşıma sigortası tarafımızca yapılmaktadır.

Van Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Nakliyat işlemleri sırasında eşyalarınızın taşıma aşamasına geçmeden önce gerekli etüt çalışmaları yapılmaktadır. Çalışmalar sonucunda oluşturulan hesaplamalara göre size nakliyeyle ilgili fiyat sunulmaktadır. Fiyatın belirlenmesindeki en önemli etkenler eşyaların boyutu, ağırlığı, nakliyatın yapılacağı mesafe, araç ve personel sayısıdır. Van evden eve nakliyat konusunda en uygun fiyatları sunan firmanın uygun fiyatın yanında kaliteli ve güvenilir bir hizmette vermektedir. Nakliyatla ilgili her türlü ruhsata sahip olan firmamız taşınma süresi boyunca gerekli sigorta işlemlerini de yapmaktadır. Bu nedenle evden eve taşıma işlerinizde her türlü eşyanızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Her türlü eşyanızın güvenilir bir şekilde nakliyat işlemleri için bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz her türlü müşteriye uygun araç ağına sahiptir. Bu yüzden fazla sayıda ve büyük boyuttaki eşyalara sahip müşterilere de küçük eşyalara sahip müşterilere de hizmet verebilmekteyiz. Eşyalarınızın miktarına ve boyutuna uygun araç seçimi yapılarak Van’ın istediğiniz her bölgesine taşıma işlemi yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın