20151112 160938

Mazgirt Evden Eve Nakliyat

Mazgirt Evden Eve Nakliyat

Mazgirt Evden Eve nakliyat hizmeti sunan firmamız tüm nakliye işlerini büyük bir profesyonellik ile yapmaktadır. Kurumsal yapımız dahilinde tüm nakliye işlerinde piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanan şirketimiz, personel açısından da donanımlı ve tecrübelidir.

Müşteri memnuniyeti bizim için birinci amaçtır. Bu doğrultuda nakliyatın her adımını titizlikle ve profesyonelce atıyoruz. Ambalaj ve paketlemede kullandığımız tüm ürünleri darbeye dayanıklı malzemelerden seçiyoruz. Böylece yol boyunca, indirmede ya da yüklemede eşyalara zarar görmeden taşıma işlemini tamamlıyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

mazgirt evden eve nakliyat

 

Ambalaj ve Paketleme Süreci

Ambalaj nakliyat sektörünün önemli konularından biridir. Gelişi güzel yapılan paketleme eşyaların zarar görmesine neden olur. Firma olarak bu gibi durumların yaşanmaması için tüm eşyaları özenle paketledikten sonra nakliye aracına uygun biçimde yerleştiriyoruz.

Kırılacak ya da bozulacak eşyalar için ayrı bir paketleme yöntemi kullanarak bu eşyalarında bozulmasını engelliyoruz.

Modern Araç filosu ile Güvenli Nakliyat

Geniş ve nakliyata uygun araç filomuz güvenli nakliyat konusunda bize büyük kolaylık sağlamaktadır. Tasarım olarak nakliyata uygun olarak dizayn edilen araçlarımız, eşyaları en korunaklı şekilde gideceği yere ulaştırabilmektedir.

Sizler için en önemli konunun hız ve güvenlik olduğunu biliyoruz. Firmamız tüm nakliyat işlerinde güvenliği aksatmayacak şekilde, en hızlı biçimde eşyaları yeni adresine teslim etmektedir.

Mazgirt Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık nakliyede mutlaka yapılması gereken bir konudur. Herhangi bir nakliyat firması ile anlaşmadan önce sigortalı taşımacılık yapıp yapmadığına bakmak sonrasında mağduriyet yaşanmaması adına önemlidir.

Mazgirt Evden Eve nakliyat hizmetinde ve parça, yük, ambar, ofis ve fuar taşımacılığında sigortalı taşımacılık yapan şirketimiz, müşterilerine bu konuda güvence vermektedir. Eşyalarda nakliyata bağlı oluşan her türlü zarar eksiksiz olarak giderilir. Onarılacak olan eşyalar onarılır, diğerlerinin bedeli ise tam olarak ödenir.

Sunduğumuz Mazgirt evden eve nakliyat hizmetinden uygun fiyata sunan firmamız, piyasanın üzerinde bir kalite ile tüm nakliyat işlerini sorunsuz tamamlamaktadır.

Fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak için web sitemizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.