kırklareli evden eve nakliyat

Maden Evden Eve Nakliyat

Maden Evden Eve Nakliyat

Maden evden eve nakliyat hizmetimiz ile uygun fiyata en kaliteli hizmeti veriyoruz. Müşteri odaklı izlediğimiz politikalar ile tüm işlerimizi büyük bir titizlikle ve güvenle yapıyoruz. Şirketimiz uzun yıllardır yer aldığı nakliye işinde edindiği tecrübe ile sektörde yerini en önlerden almıştır. Ayrıca kullandığımız ekipmanların kalitesi ile yine nakliyat şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Güvenli ve hızlı nakliye herkesin istediği ve almak istediği hizmettir.  Maden evden eve nakliyat ve diğer nakliye işlerinde hıza ve güvenliğe son derece önem veren şirketimiz, bu sürecin sorunsuz gerçekleşmesi için alınabilecek tüm önlemleri alır. Böylece müşterilerimiz için taşınma işlemi zahmetsiz şekilde tamamlanır.

Nakliyat öncesi ekspertiz çalışması, nakliye sürenin aksamadan geçmesi için muhakkak yapılması gerekir. Taşınma işleminden önce eşyaların durumuna göre gerekli araç seçiminin ve kullanılacak ambalaj adetinin belirlenmesi yaşanabilecek terslikleri engeller.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

maden evden eve nakliyat

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Şirketimiz ücretsiz olarak sunduğu ekspertiz hizmeti ile nakliyatın sorunsuz bir şekilde tamamlanması için her şeyi planlar. Önceden eşyaların durumunu kontrol etmeye gelen uzman ekibimiz, doğru araç seçimini yapar, kırılacak eşyaların hacmini belirler ve bir rapor hazırlar. Böylece nakliyat günü zaman kaybı yaşamadan araca yükleme işlemi tamamlanır.

Burada sökülerek taşınacak eşyalar da belirlenir. Sonrasında uzman ve deneyimli ekipler tarafından sökülerek araca yüklenir. Yeni adrese ulaşıldığında ise aynı şekilde istediğiniz yere montajlanır.

Maden Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Maden evden eve nakliyat hizmetini nakliye sigortası güvencesi ile yapan firmamız, yolda eşyaların zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kaybı eksiksiz iade eder. Sigortalı taşımacılık günümüz nakliyat sektörünün olmazsa olmazıdır. Bu nedenle sonradan mağdur olmamak için sigortalı taşımacılık yapan bir firmayı seçmenin daha sizin uygun olacaktır.

Asansörlü Taşımacılık

Şirketimiz asansörlü taşımacılık da yapmaktadır. Son dönemde en sık tercih edilen yöntemlerden biri olan bu sistem ile eşyalar daha güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılık zamandan da büyük kazanç sağlamaktadır.

Uygun fiyata ve kaliteli nakliye hizmeti almak için web sitemizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın