eşya depolama

Ovacık Evden Eve Nakliyat

Ovacık Evden Eve Nakliyat

Sağladığı Ovacık evden eve nakliyat hizmeti ile firmamız, sektörde profesyonelliği ile bilinen bir nakliye şirketidir. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata verme düşüncesini benimseyen şirketimiz, öncelik olarak her zaman müşteri memnuniyetini almaktadır. Bu doğrultuda modern nakliyeciliğin getirdiği yükümlülükleri bire bir uygulayan şirketimiz gerek personel gerek ekipman kalitesi ile nakliyat işlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Ovacık Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Ovacık evden eve nakliyat hizmetinde kurumsal yapımız içinde tüm nakliye işlerini sigortalı olarak yapıyoruz. Firmamız her ne kadar eşyaların zarar görmemesi için bütün önlemleri alsa da yaşanabilecek olumsuzluklardan mağdur olmamanız için sigorta konusuna son derece önem vermektedir.

Sigorta ile birlikte eşyalarınızda herhangi bir zarar görülmesi halinde, onarılacak olanlar tamir edilir, diğerlerinin ücreti ise bire bir iade edilir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

ovacık evden eve nakliyat

 

Ovacık Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyede asansör sistemi de kullanmaktayız. Özellikle yüksek katlı binalara çıkacak eşyalar için büyük avantaj sağlayan asansör sistemi zamandan büyük orada kazanç sağlamaktadır.

Ekibimiz asansör kurulumda oldukça deneyimli ve bilgilidir. Binanın dışından kurulacak asansör ile eşyalarınızı istediğiniz kata sorunsuz bir şekilde bu yöntemle çıkarabilirsiniz.

Ovacık Ofis, Fuar, Yük ve Parça Taşımacılığı

Ovacık evden eve nakliyat dışında diğer nakliye türlerinde de yenilikçi çözümler sunan firmamız, ofis, fuar, parça, yük ve tekstil taşımacılığı gibi alanlarda da uygun fiyata kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Bu taşımacılık türlerinde sökülmesi gereken eşyalar uygun biçimde sökülür. Ayrı ayrı paketlenerek nakliye aracına yerleştirilir. Böylece özellikle ofis ve fuar taşımacılığında yaşanan bazı parçaların kaybolması gibi durumlar yaşanmaz.

Sökülen eşyalar istediğiniz yere tekrar aynı şekilde kurulur. Ofis ve fuar taşımacılığında mekanik bazı eşyalar olabileceğinden söküm ve montajı yapacak olan ekibin bilgi birikimi önemlidir. Firmamız bu konuda da oldukça hassastır. Bünyemizde çalışan her personelimiz alanında uzman kişilerdir. Her mekanik aksamı kolayca söküp birleştirebilecek bilgi birikimine sahiptir.

Ovacık evden eve nakliyat ve diğer alanlarda sunduğumuz hizmetlerden uygun fiyata faydalanmak ve bilgi almak için web sitemizden mesaj atabilir veya telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.