evliyaoğlunakliyat resim

Karayazı Evden Eve Nakliyat

Karayazı Evden Eve Nakliyat

Düğün telaşı ve stresi derken yeni alınan ya da kirası ödenen evlere yerleşmek, özellikle eşyaların yeni alınmış olması sebebi ile çiftler için oldukça dikkat edilmesi gereken süreçlerin başında yer alıyor. Yeni evlenecek olan çiftler ya da iş nedeni ile farklı bir eve taşınmak isteyen kişiler için uzun seneler boyunca karayazı evden eve nakliyat hizmeti veren nakliye şirketimiz, kullanmış olduğu yeni nesil teknolojik cihaz ve makineleri sayesinde ev eşyalarınızın güvenliğinin garanti altına alınmasını sağlıyor. Erzurum’un Karayazı ilçesi için sağlanan evden eve taşımacılık hizmetlerinin dışında parça eşya taşıma ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri firmamızca diğer şehirler içinde en uygun ücret tarifeleri üzerinden gerçekleştiriliyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 84 09 336

Gsm: 0507 414 8231

 

20151112 160938

 

Güvenli Teslimat Garantili Karayazı Parça Eşya Taşımacılığı

Oturma odası takımlarında yer alan koltuk, halı, masa ya da sandalye gibi ürünlerin dışında diğer ev alanlarında bulunan televizyon, buzdolabı veya çamaşır makinesi gibi çeşitli eşyalar, hem oldukça fazla ve hem de ağır olabiliyor. Bu eşyalar taşınma sırasında daha zorlu bir süreç geçirmenizi sağlamaktadır. Genel olarak tüm ev eşyalarının taşınması görülse de, kimi zaman eskiyen eşyaların atılması ve geriye yeni olan eşyaların taşınması ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Bu tür az sayıda olan eşyaların yeni adreslere taşınabilmesi için karayazı parça eşya taşımacılığı hizmetine yer veren şirketimiz, eşyalarınızın boyutuna ve sayısına uygun olarak diğer taşınmalarda kullanılan büyük araçlar yerine özel hafif ticari sınıfta bulunan araçları tercih etmektedir. Buna göre eşyalarınızın güvenli şekilde yeni yerlerine teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Karayazı Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Ev sahibi olan kişilerin dahi hiç beklemedikleri an ihtiyaçları olan taşınma hizmetleri, işinin ehli firmalar tarafınca yapılması gerekmektedir. Her ne kadar güvenli ve kaliteli hizmet sunan nakliye şirketleri olsa da, bu tür firmalar fiyatların yüksek olmasından dolayı tercih edilmemektedir. Sektör içerisinde uzun yıllar kaliteli karayazı şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmakta olan şirketimiz, diğer firmalara oranla piyasadaki en uygun ücretler üzerinden şehir dışına taşınma hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyor. Karayazı ve Erzurum başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgesine taşınmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.