kırklareli evden eve nakliyat

İspir Evden Eve Nakliyat

İspir Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemlerinde en önemli kısmın atlandığı ya da pek dikkat edilmediği nokta ambalajlama yani eşyaların paketlenmesi işlemidir. Özellikle aynı özelliklere ve boyutlara sahip olan eşyaların doğru ve hatasız şekilde ilk olarak tozlarının alınması ve sonrasında ise ambalajlanarak, araçlara yüklenmesi gerekmektedir. Ancak ev taşıma işleminin oldukça zorlu bir süreç olması, insanların bu işleri kısa zamanda ve doğru şekilde yapabilecek bir nakliye firması aramasına yol açmıştır. Söz konusu olan tüm detaylı işlemlerin eksiksiz yapılmış olduğu ispir evden eve nakliyat hizmetlerimizde, işini bilen ve müşteri memnuniyetine özen gösteren personellerimiz yer alıyor. Erzurum’un İspir ilçesi için sunduğumuz ev taşımacılık hizmetlerini aynı zamanda diğer ilçe ya da tüm ülkemizin şehirleri için sağlamaktayız. Firmamız tarafınca gerçekleştirilen hizmetlerden birisi de parça eşya taşımacılığı hizmetidir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

20151112 160938

 

İspir Parça Eşya Taşıma Aşamaları

Yalnızca masa ile yatak veya televizyon ile buzdolabı gibi sınırlı sayıdaki eşyaların taşınabilmesi, genel olarak üniversitede okuyan öğrenciler için acil ortaya çıkan bir ihtiyaç olarak görülebilmektedir. Ancak bu eşyaların yeni evlere nasıl taşınacağı konusu da insanları kafasında sürekli dönmektedir. Toplu eşya taşıma hizmetlerine oranla daha az ücretler üzerinden sunmuş olduğumuz ispir parça eşya taşıma hizmetlerimizde, fiyatların belirlenmesindeki en temel konu ise taşınması gereken eşyaların sayısı, özellikleri ve nereye taşınacak olmalarıdır. Bu tür bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi durumunda işe koyulan personellerimiz, eşyaların çeşidine göre hafif ticari araçlarımız arasında seçim yapmakta ve adresinize kadar gelerek, ilk önce eşyaların tozu alınmakta ve daha sonra doğru şekilde paketlenme işlemi yapılarak araçlara yükleme yapılmaktadır. Son olarak sorunsuz şekilde yeni adreslere ulaştırılan eşyalar arasından monte edilmesi gereken masa, yatak veya gardırop gibi ahşap malzemeler ile ampul veya avize gibi aydınlatma cihazlarının montajları da birebir gerçekleştirilmektedir.

 

MLFD4516

 

İspir Şehirlerarası Eşya Taşıma Hizmeti

Şehir içi eşya taşımacılığında öncü olan nakliye şirketimiz, aynı zamanda İspir şehirlerarası eşya taşıma hizmetine de yer vermektedir. Yakın ya da oldukça uzak şehir fark etmeksizin sağladığımız hizmetler sayesinde eşyalarınızın hasar almadan ve en kısa zaman içerisinde yeni evinize taşınarak yerleşmeniz mümkün hale getirilmektedir.