15873490 741057592710185 7265725560728489062 n

Horasan Evden Eve Nakliyat

Horasan Evden Eve Nakliyat

Güvenli ve kaliteli hizmet sayesinde kurulduğu günden kısa süre sonra tercih edilen firmaların başında yer almış olan şirketimiz, sunmuş olduğu horasan evden eve nakliyat hizmetlerinde ilk olarak taşınacak eşya ve sonrasında ev ya da işyeri gibi yapı alanlarının güvenliğini sağlamaya özen göstermektedir. Erzurum’un merkez ilçelerinden birisi olan Horasan ilçesinde olduğu kadar diğer ilçe ve hatta tüm Türkiye geneli için evden eve taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz, eşyaların özelliklerine göre koli ve ambalaj malzemeleri ile ürünleri paketlemekte ve büyük bir titizlikle araçlara yerleştirerek, yola koyulmaktadır. Ev taşımacılığı ile birlikte şirketimiz tarafınca parça eşya taşımacılığı ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri de sağlanıyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

20151112 160938

 

Horasan Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Eğitim ya da iş nedeni ile birlikte farklı bir eve taşınmak zorunda olan kişiler, oldukça fazla ve değerli olan eşyaları nasıl taşıyacaklarını düşünmektedir. Fazla ev eşyalarının dışında az sayıda yani temel eşyalarını taşımak ve daha sonra evlerine yeni eşya almak isteyen kişiler, daha uygun ücret ödeyerek parça eşya nakliye hizmeti veren firmaları aramaktadır. Söz konusu olan ihtiyaçlar doğrultusunda 7/24 kesintisiz horasan parça eşya taşıma hizmetini sunan şirketimiz, küçük eşyalara uygun olan hafif ticari araç filomuzdan en uygun olan araç modelini seçmekte ve taşınma işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlamanıza yardımcı olmaktadır. Şehir içi taşımacılığın dışında şehirlerarası nakliye hizmetlerine ihtiyaç halinde firmamızdan da ulaşabilirsiniz.

 

slider2

 

Horasan Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Farklı bir mahalle ya da ilçeye taşınmak, genel olarak uzak bir şehre taşınmaktan daha zordur. Özellikle binlerce kilometre uzaklıkta olan şehre taşınmak zorunda olan kişilerin mutlaka işinin ehli ve profesyonel hizmet sunan nakliye firmalarından yardım alması gerekmektedir. Tüm eşyaların güvenliğinin tam olarak sağlanmasına özen gösteren şirketimiz tarafınca sunulan horasan şehirlerarası nakliyat hizmetimiz sayesinde fiyat tekliflerinizi özel olarak alabilmek için taşınması gereken eşyaların detaylı listesi ve yol mesafelerini bildirmeniz yeterlidir. Uzun yol mesafelerinde araçların arızalanmaması adına düzenli olarak bakımları yaptırılmakta ve bu sayede güvenli şekilde yeni adreslere taşınmanız sağlanmaktadır.