İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul Nakliyat

Düzensiz ve plansız olarak yapılan nakliye hizmetleri, insanların büyük uğraşlar sonucunda almış olduğu çeşitli ürün ya da eşyaların yok olmasına neden olmaktadır. Özellikle bilgisayar, televizyon, buzdolabı ya da yatak odası takımı gibi eşyaların zarar görmesi, ciddi anlamda maddi kayba neden oluyor. Doğru ekipman kullanılmaması ve taşınacak olan eşyaların etkili ambalajlanmaması, özellikle şehirler arası taşıma sırasında eşyaların yok olmasını sağlamaktadır. Söz konusu olan durumların engellenmesini sağlamış olduğumuz hizmetlerimizde, İzmir İstanbul nakliyat seçeneklerine yer verilmektedir. Tamamen disiplin ve tecrübeye dayalı olarak sunduğumuz taşımacılık hizmetleri, aynı zamanda özel gün ve zamanlar için indirimli fiyatlar üzerinden sağlanmaktadır. İzmir’den İstanbul’a taşınmak isteyen kişiler için uzun yolculuğa uygun araçlarımızın seçilmesi mümkündür.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

izmir istanbul nakliyat istanbul kars evden eve nakliyat e1586017964106

 

İzmir İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük şehirleri arasında gösterilen İstanbul ve İzmir’de, yeni inşa edilen yapılar genel olarak 10 ve üstü katlarında oluyor. Oldukça eşsiz manzara sunan bu yüksek katlı yapılar, bazı dezavantajları da beraberinde getirmektedir. Bahsedilen dezavantajların başında ise yüksek katlı yapılardan taşınma işlemleri gelmektedir. İzmir’den İstanbul’a acil olarak taşınması gereken yüksek katlı yapılarda olan müşterilerimiz için asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız, yükte ağır ve oldukça hassas olan cihazların yaklaşık 10 ile 15 katlı yapılardan sorunsuz olarak indirilmesi ya da yeni yapılara çıkarılmasını sağlamaktadır. İlk olarak yapıların dış cephesine asansörün kurulması ve sonrasında ise yeni adreslerinde bu cihazlar ile eşyaların yeniden çıkarılması sağlanmaktadır.

 

libadiye evden eve nakliyat e1568990798777 zekeriyaköy evden eve nakliyat e1568989977968

 

İzmir İstanbul Nakliyat Parça Eşya Taşıma

İzmir istanbul Nakliyat sektöründe yaklaşık 11 yıldır kesintisiz hizmet sağlayan firmamız, Türkiye’nin belirli bölgeleri için değil, tüm şehir ve semtleri için hizmet sunuyor. İzmir, İstanbul, Ankara ya da Diyarbakır fark etmeksizin şehirler arası eşya taşıma hizmeti sağlayan kadromuz, aynı zamanda parça olarak da ürün veya eşyalarınızı sorunsuz olarak yeni adreslerine ulaştırmaktadır. İşinde güvenilir personellerimiz ile birlikte sunulan parça eşya taşıma işlemlerinin dışında eşyaların özel depo alanlarında saklanması da mümkündür. Ayrıca uzun yolculuklar için araçları kullanacak olan personellerimizin uyku düzenlerine özen göstermesine ve yolculuk sırasında oluşabilecek olan kazaların önüne geçilmesine dikkat etmekteyiz.

İstanbul İzmir eşya taşıma için İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat tıklayın.
İzmir evden eve nakliyat için İzmir Evden Eve Nakliyat yazımızı okuyun.
İstanbul evden eve nakliyat için İstanbul Evden Eve Nakliyat bilgi alın.

Bir yanıt yazın