20151112 160938

Aliağa Evden Eve Nakliyat

Aliağa Evden Eve Nakliyat

Yeni el bulmuş ancak evdeki çok sayıda eşyaların nasıl taşınacağını düşünen kişilerin sayısı, özellikle kalabalık ve büyükşehirlerde daha fazladır. Büyükşehir denince akla ilk olarak gelen şehirlerden birisi olan İzmir’de, son yıllarda gelişme gösteren ilçe olarak bilinen Aliağa gelmektedir. Eşsiz manzarası ile birlikte popüler olan Aliağa ve çevre ilçeleri için evden eve nakliyat hizmetine yer veren kadromuz, müşterilerimizin taşınma sırasında kafalarını rahat tutmalarını sağlamaktadır. Hiçbir şekilde eşya ya da malzemelerin paketlenmesi, taşınması ya da araçlara yüklenmesi ile uğraşmadan en hızlı şekilde taşınmanızı sağladığımız hizmetlerde, nakliyatların yanında eşya depolama seçeneklerine de yer verilmektedir. Yüksek katlı yapılar için özel asansör cihazları kullanan kadromuz, büyük ve ağır olan eşyaların dış cepheden asansör ile zarar görmeden kısa zamanda inmesini sağlıyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

eşya paketleme

 

Aliağa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Düşük ücret ödeyerek, evdeki tüm eşyalarınızı hatasız ve zamanında yeni adreslerine taşımanızı sağlamış olduğumuz nakliye hizmetlerimizde, daha kaliteli çözüm için farklı cihazları kullanmaktayız. Son yıllarda ciddi anlamda tercih edilen ve kolaylık sunmakta olan asansör cihazlarına yer veren firmamız, asansörlü aliağa evden eve nakliyat hizmetlerini ofis veya fabrika taşımacılığı içinde gerçekleştirmektedir. Büyük ve önemli makinelerin, insan gücü ile taşınmaması ya da çıkarılamaması gibi durumlarda avantaj sağlaya asansör cihazlarında, ayrıca özel güvenlik bölmeleri yer almaktadır. Sıkı ve etkili şekilde bağlanmış olan ürün veya eşyalar, indirme ya da yeni yapılara çıkarılma sırasında herhangi bir düşme sorununa maruz kalmadan zamanında yerleştirilmektedir.

 

eşya paketleme

 

Aliağa Sözleşmeli Nakliyat

Çeşitli aliağa evden eve nakliyat firmalarını tercih eden kişi ya da firmalar, bazı durumlarda mağdur olabilmektedir. Özellikle taşıma sırasında gerekli önemlerin alınmaması ve kullanılan araçların yetersiz olması nedeni ile hasar alınan eşyaların ücreti, nakliye hizmetini sağlayan firmalar tarafından sahiplerine verilmemektedir. Bu tür olumsuz durumlara yer vermeyen firmamız, sorunsuz şekilde sunmuş olduğu taşımacılık hizmetlerinde, sözleşmeli nakliyat seçeneklerine yer vermektedir. Taşıma kapsamında yer alan tüm eşya ve malzemeleriniz, özel sözleşme ile sigortalı olmakta ve taşıma sırasında karşılaşılabilecek olan tüm hasar ile birlikte mağduriyetleriniz firmamız tarafınca giderilmektedir.

Bir yanıt yazın