indir

Çeşme Evden Eve Nakliyat

Çeşme Evden Eve Nakliyat

Kendimize ait bir evde uzun yıllar yaşamak istense de, hayatın bazı gerçekleri bu hayallerimizi yok etmektedir. Özellikle iş değişikliği veya eğitim gibi nedenlerden dolayı semt değişikliği yapılması gerekmektedir. Bu durumda yeni eve taşınması gereken ev eşyalarının, hasarsız ve güvenli şekilde yeni adreslere ulaştırılması oldukça önemlidir. Bu amaçlar doğrultusunda Türkiye’nin tüm şehirleri için nakliye hizmeti veren firmamız, İzmir’in en önemli semtlerinden birisi olan Çeşme içinde güvenli taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzman ve deneyimli personel kadromuz ile birlikte sunulan çeşme evden eve nakliyat hizmetleri, farklı şehirlere taşınacak olan ev eşyaları içinde ağlanabilmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

eşya paketli

 

Özel Araç Filo İle Çeşme Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Semt, mahalle ya da şehir fark etmeksizin eşya taşımacılık hizmetlerine yer veren firmamız, uzun yıllar edindiği tecrübe sebebi ile kaliteli çözüm sağlamaktadır. Özel araç filo ile birlikte sürekli olarak bakım ve onarım işlemi yapılan araçlarımızda, Çeşme evden eve nakliyat hizmeti sırasında herhangi bir arıza ya da kaza olma olasılığını en aza indirmekteyiz. Acil olarak taşınması gereken eşyaların, etkili şekilde paketlenmesini sağlamakta ve özellikle maddi yönden önemli olan eşyalara zarar gelmemesine özen göstermekteyiz. Taşınma sırasında yer alan beyaz eşya ya da teknolojik cihazlar, gerekli olduğu takdirde personellerimiz tarafınca sökülmekte veya yeni evde montaj işlemleri ile yerine takılabilmektedir.

 

paketleme sistemimi 1

 

Güvenli Ambalajlama Garantili Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Özellikle yaz aylarında gözde tatil yerlerinden birisi olan Çeşme’de, kış aylarında da yaşayan kişiler bulunuyor. Emekli olmuş ve artık daha huzurlu yerlerde yaşamak isteyen kişilerin ilk tercih etmiş oldukları Çeşme’de, taşınma sırasında dikkatli ve titiz davranılması gerekmektedir. İstanbul ya da Ankara gibi büyükşehirlerde görülen yüksek katlı yapılar, taşınma aşamasında en zorlanılan binalar arasındadır. Bu tür yüksek katlı yapılardan taşınmak için indirilecek olan eşyalar için özel asansör cihazı kullanan kadromuz, aynı zamanda eşyaların güvenli şekilde ambalajlanma garantili çeşme evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunuyor. Uygun ücretler üzerinden sağlanan nakliye hizmetlerine telefon numarasından ulaşabileceğiniz gibi, kısa mesaj ya da whatsApp üzerinden de ulaşmanız mümkündür.

Bir yanıt yazın