20151112 160938

Foça Evden Eve Nakliyat

Foça Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en kalabalık ve modern şehirlerinden birisi olan İzmir’de, özellikle askeri bölgesi ile ünlü olan Foça ilçesi bulunuyor. Farklı şehirlerden her geçen gün göç alan ilçede, taşınması gereken ev ya da ofis eşyalarının zarar görmeden yeni adreslerine ulaştırılması gerekmektedir. Genel olarak evlerini taşıyacak olan kişiler, kendi araçları ile birlikte bu ihtiyaçlarını gidermekte. Ancak gereken önlemin alınmadığı durumlarda, antika ya da maddi açıdan değerli olan eşyaların bir bölümü kırılmaktadır. Tüm bu olumsuz durumların yaşanmaması adına alanında uzman nakliye firmasından yardım alınması daha doğru bir davranıştır. Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız, foça evden eve nakliyat hizmetleri dışında ofis taşımacılık veya eşya depolama gibi farklı ihtiyaçlarında sorunsuz giderilmesini mümkün kılıyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

evliyaoğlunakliyat resim

Foça Eşya Depolama Hizmeti

Ev sahibi ile anlaşamayan ya da sürekli artan kiralar nedeni ile yeni eve taşınmak isteyen kişiler, bazı durumlarda mağdur olmaktadır. Foça evden eve nakliyat evlerini taşıma ihtiyacı hisseden kişilerin dışında, büyük şirket ya da firmalarında işyeri adreslerinde değişikliğe gitmeleri gerekebilmektedir. Ancak yeni taşınılacak olan yapılarda inşaatların tamamlanmaması ya da teknik sorunların çıkması, kişilerin ev ya da farklı yapı eşyalarının özel alanlarda bir süre korunması gerektiğini ortaya koyuyor. Bu durumlar için 3 farklı şehirde merkezi bulunan firmamız foça eşya depolama hizmetlerini aynı zamanda yurtdışına çıkması gereken ve özel eşyalarının güvenli alanlarda bekletilmesini isteyen kişiler içinde sağlamaktadır.

 

salon eşya sargılı 1

 

Foça Eşya Taşıma Hizmeti

Foça evden eve nakliyat maddi açıdan değerli olmasının dışında, daha çok manevi yönden oldukça değerli olan eşyaların başında gelen antika ürünler, ayrıca uzun yıllar beklemesi sebebi ile çok çabuk zarar görmektedir. Taşınması ve yeni adrese ulaştırılması gereken piyano, kasa ya da vazo gibi değerli antika eşyalarının, etkili ve özel ambalajlanmadan geçmeleri gerekmektedir. Taşınacak olan antika eşyaların boyutu, özelliği ve genişliklerine göre özel paketlemelere yer veren kadromuz, foça antika eşya taşıma hizmetlerinde, üst model araçları kullanmaktadır. Taşınacak olan tüm eşya ve ürünlerin sigortalı olduğu firmamızda, taşıma sırasında meydana gelebilecek olan zararlar, tamamen kadromuz tarafından sizlere karşılanmaktadır.