amasya evden eve nakliyat

Menemen Evden Eve Nakliyat

Menemen Evden Eve Nakliyat

Buzdolabı, gardırop, masa, televizyon veya yatak gibi ağır ve büyük eşyaların yer almış olduğu evlerde, taşınma işlemleri oldukça zordur. Taşınma sırasında çekilen zorluklar olduğu yeni, yeni taşınılmış olan eşyaların monte edilmesi de oldukça güçtür. Zaman ya da bilgi yetersizliğinden dolayı bu farklı teknolojik cihazların monte edilmesini mümkün kılmış olduğumuz menemen evden eve nakliyat hizmetleri, aynı zamanda Menemen ilçesinin yanı sıra tüm İzmir ve çevresi için gerçekleştirilebilmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile taşımacılık hizmetlerini kesintisiz olarak sağlayan kadromuz, yol süresi ve taşınacak olan eşyaların çeşitlerine bağlı olarak fiyatlarda farklı tarife uygulayabilmektedir. Ahşap, plastik ya da metal fark etmeksizin masa ya da yatak gibi ürünlerin sökülmesi, paketlenmesi ve yeni adreslerde yeniden kurulması, taşımacılık hizmetlerini arasında yer almaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

20151112 160938

 

Sorunsuz Eşya Ambalajlama Avantajlı Menemen Nakliyat Hizmeti

Eşyaların taşınması sırasında kullanılacak olan araçlar oldukça önemlidir. Araçların üst model olması, tanınmış marka olması ve eşyaların kapasitelerine yeterli derecede büyük olması, gerçekleştirilecek olan taşımacılık hizmetlerinin daha kaliteli olmasını sağlıyor. Ancak taşımacılık için araçların yanı sıra eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması işlemleri de oldukça önemlidir. Usta kadro ve etkili cihazlar kullanılarak gerçekleştirmiş olduğumuz menemen nakliyat hizmetlerinde, kırılacak ve maddi yönden değerli olan eşyaların özel şekilde ambalajlanmasına özen gösterilmektedir. Ambalajlanma işleminin ardından bu tür eşyaların araçlara taşınması ve sonrasında yeni yapılara çıkarılması sırasında da gereken hassasiyet gösterilmektedir.

 

JUEG4850

 

Memnuniyet İlkesi İle Sunulan Eşya Taşıma Hizmeti

Genç ve dinamik personel kadromuz ile 2008 yılından beri aralıksız olarak eşya taşıma hizmeti sunan firmamız, personellerimizin güler yüzlü ve işinde deneyimli olmasına özen göstermektedir. Özellikle taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesine dikkat edilmesi, müşterilerimizin memnun olmasına neden oluyor. Bu sayede uzun yıllar sürekli olarak artan müşteri potansiyelimiz, nakliyat hizmetlerimizi yalnızca belirli şehirlerde değil, aynı zamanda tüm Türkiye’de yapabilmemize olanak sağlamıştır. Bardak, tabak, cam gibi eşyaların zarar görmemesine özen gösteren kadromuz, aynı zamanda yapılarda bulunabilecek olan mobilya veya farklı cihazların sökülerek, yeni evlerde monte edilmesini de mümkün hale getirmektedir.