İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Mahalle, semt ya da ilçeler arası yapılacak olan taşınma işlemlerinden daha zor olanı, şehirler arası yapılacak olan taşınma işlemleridir. Genellikle iş değişikli ya da atama mecburiyeti gibi nedenler ile farkı şehirlere gitmek zorunda olan kişiler, beyaz eşya ya da evdeki önemli cihazların nasıl taşınacağı konusunda düşünmektedir. Oldukça büyük ve ağır olabilen eşyaların, yeni gidilecek olan adreslere zamanında ve hatasız olarak ulaştırılması gerekir. Tüm Türkiye’ye sorunsuz teslimat avantajları ile taşımacılık işlemi sağlayan kadromuz İzmir şehirler arası nakliyat hizmetlerinde kendine ait olan özel araçları kullanmaktadır. Genel olarak 2+1, 3+1 ve hatta 4+1 evlerdeki eşyaların taşınabilmesini sağlamakta olan araçlarımızın dış cephesi çelik kasadan oluşuyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

izmir şehirler arası nakliyat istanbul diyarbakır evden eve nakliyat e1586016766786

 

İzmir Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Müşteri haklarına ve taşınacak olan eşyaların güvenliğine sonuna kadar özen göstermiş olduğumuz parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz, İzmir şehirler arası nakliyat başta olmak üzere İstanbul ve Bursa gibi büyük şehirler ile sınırlı olmayıp, Türkiye’nin tüm mahalle ve ilçeleri için sağlanmaktadır. İşinde başarılı ve uzman kadromuz tarafından sağlanan nakliye işlemlerinde tek parça eşya taşınma ayrıcalıklarına da yer verilmektedir. Dosya, dolap, televizyon, masa kısacası akla gelebilecek olan tüm tek parça malzemelerin Türkiye geneline ulaştırılması, aynı zamanda daha uygun maliyetli olması sebebi ile tercih ediliyor. Üst teknolojik cihazların kullanılmış olduğu nakliye hizmetlerimiz, şehir içi taşımacılık da 1 gün sürede, şehirler arası taşımacılık işlemlerinde ise yol süresine bağlı olarak 3 gün süre içinde sorunsuz şekilde tamamlanabilmektedir.

 

evliyaoğlunakliyat resim 20151112 160938

 

İzmir Şehir İçi Hızlı Nakliyat

İzmir şehirler arası nakliyat yeni işe girmiş ve bunun için yeni eve acil olarak taşınması gereken kişiler için sunduğumuz hızlı ilden ile nakliyat hizmetlerinde, taşınacak olan eşyaların hassasiyet ve boyutlarına göre özel araç seçimleri yapılması mümkündür. Oldukça büyük çaba ve emekler ile alınmakta olan maddi yönden değerli eşyalar için titiz ve özverili çalışma sergilemekteyiz. Hızlı şekilde taşınma işlemlerinde, hızın önemine dikkat eden kadromuz, aynı zamanda güvenliği de elden bırakmamakta ve eşyaların araç içerisinde zarar görmemesi adına özle şekilde malzemeleri bağlamaktadır. Ürün ya da eşyaların taşınması için kaliteli çözüm ortaya koyulmasının dışında, farklı ürünlerin montaj işleminden geçmesi de usta kadromuz tarafından yerine getirilmesi sağlanır.

İzmir eşya taşıma için İzmir Evden Eve Nakliyat linkine tıklayınız.

İzmir Şehirler Arası Nakliyat Süreci

Ev taşımak sanılanın aksine oldukça zor bir süreçtir. Çünkü eşyaların nakliyat süresince herhangi bir hasara uğramadan istenilen yere ulaştırılması gerekir. Özellikle de uzun mesafe nakliyatlar da bu konuya daha çok özen gösterilmesi gerekir. Bu nedenle ev ya da ofis eşyalarının nakliyatını gerçekleştirirken işi alanında uzman nakliyat firmalarına teslim etmelisiniz. İzmir ilinde bu konuda hizmet veren çok sayıda İzmir şehirler arası nakliyat firması bulunmaktadır. Bu da nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler için avantaj olduğu kadar aynı zaman dezavantajdır. Eğer nakliyat işlemleri konusunda bilginiz yoksa çalışacağınız firmayı seçerken yapacağınız hata büyük kayıplara neden olabilir.

İzmir Şehirler Arası Doğru Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

Ev taşırken eşyaların doğru bir şekilde düzenlenmesi kadar güvenilir bir hizmet verecek nakliyat firması seçimi de oldukça önemli bir konudur. İzmir şehirler arası nakliyat alanında hizmet veren firmalar arasında seçim yaparken kesinlikle işletme ruhsatı bulunan firmaları tercih etmelisiniz. Ayrıca nakliyat şirketinin araçları, eşyaları paketleme yöntemleri ve firma çalışanlarının tecrübeli olup olmaması da dikkat edilmesi gereken diğer konulardır. İlerde sorun yaşamamanız adına eşyalarınızı teslim edeceğiniz nakliyat firması seçiminde kesinlikle titiz davranmalısınız. İmkanınız varsa firmayı bizzat ziyaret ederek genel bir kontrol yapabilirsiniz. Eğer bunu yapmak için vaktiniz yoksa firmayı arayarak genel prosedürlerle ilgili detaylı bir bilgi almanız faydalı olacaktır. Bunun yanında firmaya ait resmi web sitesine giriş yaparak araçlar, eşya paketleme yöntemleri ve daha önceki müşterilerin yorumlarını görerek genel bir değerlendirme yapabilirsiniz.

izmir şehirler arası nakliyat

İzmir Şehirler Arası Nakliyat İşlemleri Öncesinde Neler Yapılabilir?

Özellikle ilk kez ev taşıyacak kişiler için bir yerden başka bir yere taşınmak içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Bunun başlıca nedeni taşınması gereken eşyalarla ilgili bir plan yapılmamasıdır. İzmir şehirler arası nakliyat yapacak kişiler öncelikle taşınma planı hazırladıktan sonra eşyaların yapısal özelliklerine göre paketleme işlemine geçmelidir. Kırılgan özelliğe sahip eşyalar paketlenirken kesinlikle koli içerisine konulmalı ve kolinin üzerine kırılacak eşya olduğu belirtilmelidir. Daha sonra eşyaların nakliye aracına dizilmesi sırasında da bu tarz kırılacak eşyalar ve değerli eşyalar üst bölümlere konulmalıdır. Takı, ziynet eşyası gibi çalınma riski bulunan maddi yönden değerli eşyalarınızı ise kesinlikle yanınızdan ayırmamanız gerekir.

Bir yanıt yazın