gardrop paketleme

İpsala Evden Eve Nakliyat

İpsala Evden Eve Nakliyat

Tüm eşya ve binaların güvenliğini garanti altına alabilmeniz için 7/24 kesintisiz olarak sunmuş olduğumuz ipsala evden eve nakliyat hizmetlerimiz, yalnızca Edirne ili için değil bunun yanı sıra tüm Trakya ve hatta Türkiye illeri için geçerli olmaktadır. Ev taşıma işlemlerinde ilk olarak küçük ve hassas ürünlere öncelik verilmekte bu ürünler özel ambalaj paketleri ile birlikte istiflenerek, özel araçlara zarar verilmeden yerleştirilmektedir. Sıra büyük ve ağır ev eşyaların geldiğinde ise yüksek katlı yapılar için firmamızın kullanmış olduğu asansörlü cihazlardan yardım alınmaktadır. Yapıların dışarısına yerleştirilen asansör cihazları buzdolabı, yatak, masa ya da televizyon gibi özel eşyaların sorunsuz olarak taşınmasını sağlamaktadır. Diğer firmalara oranla daha uygun ücret ödemeniz için hizmetlerimizde ön başvuru yapmanız mümkün hale getirilmiştir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

ambalajlı eşya

 

İpsala Şehirlerarası Nakliyat

Yeni düzenine uyum sağlamak ve iş ya da okul hayatını kaliteli sürdürebilmek için yeni adreslerine taşınmak isteyen kişiler için kaliteli çözüm odaklı ipsala şehirlerarası nakliyat hizmetleri sağlamaktayız. Hayatımızda son yıllarda büyük bir yere sahip olan çeşitli teknolojik cihazların kullanılmış olduğu nakliye hizmetlerimizde, Türkiye’nin batısından doğusuna kadar acil olarak taşınması gereken müşterilerimizin şehirlerarası nakliye hizmetleri ile ihtiyaçlarını gidermeleri sağlanmaktadır. Şehir içi taşımacılıktan daha zorlu bir süreç olan şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizde, özellikle yol mesafesinin uzun olması sonucunda eşyaların taşınmasını sağlayan araçların yolculuk anında zarar gelmemesi için sürekli bakımlar yapılmaktadır. Ayrıca uzun sürecek olan yolculuklar için eşyaların paketlenme işlemlerine iki kat daha fazla özen gösteriliyor.

 

20151112 160938

 

İpsala Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Edirne ve çevresi için uzun yıllar parça eşya taşımacılığı hizmeti sağlayan firmamız, Edirne’nin ilçesi olan İpsala içinde bu tür hizmetleri yerine getiriyor. İşin uzun yıllar deneyim sahibi ve müşteri memnuniyetine özen gösteren kadromuz sayesinde sunduğumuz nakliye hizmetlerinde yatak, televizyon, koltuk ya da masa gibi aklınıza gelebilecek olan tüm eşya ve malzemelerin parça olarak yani tek şekilde yeni adreslerine ulaştırılması sağlanıyor. Taşınacak olan eşyalarınızın tamamının sigorta kapsamı altında olmasına özen gösteren firmamız, bu sayede taşıma anında zarar görebilen eşyaların zararının giderilmesini de sağlıyor.

Bir yanıt yazın