kurumsal taşımacılık

Hayrabolu Evden Eve Nakliyat

Hayrabolu Evden Eve Nakliyat

Yeni iş bulma derdi, ev arama ve eşyalara zarar vermeme gibi nedenlerden dolayı oldukça zorlu bir süreç haline gelen ev taşıma işlemleri, bu gibi nedenlerden dolayı içinin ehli firmalara bırakılması gerekmektedir. Bahsedilen firmalardan birisi olan şirketimiz, şehir ya da bölge fark etmeksizin sağlamış odluğu hayrabolu evden eve nakliyat hizmetlerinde, Tekirdağ ilinden farklı olarak ülkemizin tüm şehir ve kasabalarına eşya taşıma seçeneklerine yer veriyor. İlk olarak taşınması gereken eşyaların tespit edilmesi ve sayılarına göre araç belirlenmesi işleminin yapılmış olduğu hizmetlerimizde, daha sonra özel ambalaj ile eşyaların paketlenmesi ver araçlara yüklenmesi yer alıyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9336

Gsm: 0507 414 8231

 

kızıltepe evden eve nakliyat

 

Sigorta Ayrıcalıklı Hayrabolu Asansörlü Taşımacılık

Oldukça dar merdiven boşluğu olan apartmanlar, aynı zamanda 10 kat, 20 kat ve hatta daha üstü katlarda olabilmektedir. Bu kat yüksekliklerine benzer yapıların yer alması, insanların taşınma sırasında zorluk çekmesine yol açıyor. Özellikle merdivenlerin dar olması ve yatak, buzdolabı, masa ya da gardırop gibi eşyaların taşınabilmesi işlemlerinin aksamasına sebep olmaktadır. Söz konusu olan olumsuz durumların yaşanmaması adına hayrabolu asansörlü taşımacılık hizmetini sağlayan şirketimizde, eşyalarınız ve evinizin oda sayısına göre özel fiyat tekliflerini personellerimizden öncelikli olarak almanızda sağlanmaktadır. Bize emanet etmiş olduğunuz tüm eşyalarınız sigorta kapsamı altında yer almakta taşınma sırasında eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda zararlarınız şirketimiz tarafınca sunulan sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Hayrabolu Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

İş değiştirme ya da eğitim gibi nedenlerden dolayı yapılması gereken şehir değişiklikleri, insanların ev değiştirmesine ve bunun içinde ev eşyalarını taşımasına yol aşmaktadır. Şehir içi taşınma işlemlerine oranla kat ve kat daha zorlu olan şehirlerarası taşınma işlemleri, mutlaka deneyimli firmalara yaptırılması gereken işlemlerdendir. Bu ihtiyaçlarınızın giderilmesi adına uzun seneler hayrabolu şehirlerarası nakliyat hizmetini sağlamakta olan firmamız, diğer firmaların sunduğu yüksek fiyat tekliflerinden farklı olarak daha uygun ücret ödeyerek ihtiyaçlarınızı gidermenizi mümkün hale getiriyor. Genel olarak yol mesafesi ve taşınması gereken eşya çeşitlerine göre değişen ücretler için özel gün ya da zamanlarda sunulan indirimli fiyatlardan yararlanarak daha tasarruf elde etme şansını yakalayabilirsiniz.