evliyaoğlunakliyat resim

Kapaklı Evden Eve Nakliyat

Kapaklı Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en meşhur illerinden birisi olan Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi için evden eve nakliyat hizmetine yer vermekte olan firmamız, taşınma işlemleriniz sırasında hata ya da sorun çıkmaması için farklı yöntemler ortaya koyuyor. Verilen siparişlerin ardından ilk olarak evinize gelen personel kadromuz, taşınacak olan eşyaların sayısı, boyutları ya da özellikleri gibi çeşitli bilgileri kontrol etmekte ve not almaktadır. Not alınmasının ardından yapıların kat sayısına ve eşyaların özelliği doğrultusunda ambalaj yani paketleme işlemi yapılmaktadır. Taşınacak yani ilk olarak araçlara yüklenecek olan eşyalarınızın hasar almaması için işinde deneyimli kadro ile çalışmalarını yürüten kadromuz, ev nakliyenin yanı sıra şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerine de yer vermektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

IMG 8183

 

Sigorta Güvenceli Kapaklı Şehirlerarası Nakliyat

Taşınma denince daha çok mahalle ya da semt değişiklikleri yapan kişiler aklımıza gelmiş olsa da, yeni evi binlerce kilometre uzakta olan ve buna göre şehir dışına taşınması gereken kişilerde bulunabilmektedir. Şehir dışı taşınmaların şehir içine göre daha zor olması nedeni ile işinde başarılı çözüm sunan firmalardan yardım almak isteyen kişiler için kapaklı şehirlerarası nakliyat hizmetleri firmamız tarafında sağlanmaktadır. Eşya ve ürünlerin özellikleri fark etmeksizin, bizi tercih etmeniz durumunda taşınacak olan tüm eşyalarınız firmamız tarafınca sigorta kapsamı altında olmakta ve buna göre ürünlerinizi gönül rahatlığı ile birlikte bize teslim etmeniz sağlanmaktadır.

 

slider2

 

Özel Paketleme Garantili Kapaklı Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Tekirdağ Kapaklı ve diğer ilçeleri için nakliye hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız, Tekirdağ’da olduğu kadar ülkemizin tüm şehir ve ilçeleri için sorunsuz teslimat güvencesini sağlamaktadır. Toptan ev ya da ofis gibi yapı eşyalarının zamanında taşınması için kaliteli çözüm sunan kadromuz bu tür hizmetlerden farklı olarak kapaklı parça eşya taşıma seçeneklerine de yer vermektedir. Özel ambalaj malzemelerinin kullanılmasına dikkat eden firmamız, bu sayede taşınması gereken eşyaların etkili şekilde paketlenmesi ve araçlara bindirilip, araçlardan indirilirken ürünlere zarar gelmesinin de önüne geçiyor. Az sayıda olan eşyalarınızın kolayca yeni adreslerine ulaştırılması adına sunulan hizmetler için daha çok hafif ticari araçlarımızı kullanmaktayız.

Tekirdağ geneline ev taşıma hakkında bilgiler alın. Tekirdağ Evden Eve Nakliyat